Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban 3X mondta el, hogy...

Álmomban 3X mondta el, hogy "rák"! Lehet, hogy rákos? Álomfejtés? Lent több.

Figyelt kérdés

A volt párom bal combját láttam álmomban, amelyen egy furcsa seb volt. Aztán a bal lábszárán, a boka felett láttam furcsa bőrelváltozást, amely először kb. egy tenyérnyi nagyságú volt, majd nagyobb.

Kérdeztem, hogy mi az? Azt mondta: "rák"!

Háromszor kérdeztem meg és háromszor mondta el azt, hogy rák.

Azt mondta, hogy orvos adott neki gyógyszert. Ha jól tudom, 4 darabot.

...de nem gyógyult.

Szomorú volt és kétségbeesettnek éreztem.

Próbált segítséget kérni az anyjától, aki azt mondta hogy három dolog kellene (és állítólag exem tudja is, hogy mi az a három dolog).

Az anyukája elutasító volt. De az is lehet, hogy azt szerette volna, ha exem magától oldja meg a helyzetet.


Segíteni szerettem volna.


(Amúgy már nagyon régóta nem vagyunk együtt és nem tartjuk a kapcsolatot.)



2020. szept. 8. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Az álmoknak nincs jelentése.
2020. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az álombeli rákos betegség ritkán jelent valódi betegséget. Inkább valami nyomasztó probléma uralja az agyadat, amitől nem tudsz megszabadulni, de az is lehet, hogy ki vagy merülve, rossz a hangulatod, ingerlékeny vagy, és talán nem is veszed észre.
2020. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy majd idővel kiderül, hogy mi volt ez.
2020. szept. 10. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Egy álom volt, ez szerencsére már most tudható. :)
2020. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A volt párodat megbántottad(seb) és ezért boldogtalannak(bal combját) gondolod(láttam). Majd elkezdett romlani az önbizalma(bal boka felett) és furcsa lett(bőrelváltozást), egyre inkább elhagyta magát(tenyérnyi volt majd nagyobb). Tanakodsz vajon miért csinálja ezt(kérdeztem), de magának köszönheti(rák). Ebben teljesen biztos vagy(Háromszor kérdeztem meg). Az a megoldás(orvos), ha egyedül hagyod(gyógyszert 4 darabot), de ha ez nem elég(nem gyógyult) segítséget kérhet az anyjától(Próbált segítséget kérni..), aki segít neki találni valaki mást(mondta hogy három dolog kellene). De az exednek magától is tudnia kell ezt(tudja is, hogy mi az..), ha az anyja nem segít(elutasító volt..).
2020. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 13. 15:09
 7/10 Laylah ***** válasza:
74%
Az exed a múltadat is jelképezheti. A múltadban van egy olyan seb (lelki), ami látszólag már nem olyan vészes, de ha a mélyére ásol rájössz, hogy még mindig nagyon fáj és mar. Ezt neked kell megoldanod, más nem tud benne segíteni, és tudat alatt pontosan tudod, mit kell tenned.
2020. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Laylah!
2020. szept. 25. 12:18
 9/10 Laylah ***** válasza:
Szívesen. Láttam a másik két kérdést is, azok nem jelentnek semmit, hacsak neked nem. Az álmot mindig az álmodó képes legkönnyebben értelmezni, mert mindenkinek saját szimbólumrendszere van, de kell hozzá egy absztrakt gondolkodás.
2020. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek ezzel, de néha olvastam itt nagyon jól sikerült álomfejtéseket, ötleteket is. Lehet, hogy van egy kollektív szimbólumrendszer és természetesen mindenképpen egyéni is. Általában magamnak értelmezem az álmokat, de ez olyan volt, hogy mások véleményét is hallani (olvasni) szerettem volna.
2020. szept. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!