Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismétlődő álmom a tudatalattim...

Ismétlődő álmom a tudatalattim kivetülése vagy jelent valamit? (Kisbabával álmodni)

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, van már egy fiú gyermekem. Első babának örültünk volna kislánynak, de tulajdonképpen abszolút mindegy volt és természetesen azóta imádjuk azóta is úgy ahogy van.

Ô már majdnem 2 éves és lassan gondolkozunk kistestvérben.

Néha mondogatom a férjemnek hogy örülnék egy kislánynak másodjára, de különösebben nem foglalkoztat a gondolat és tulajdonképpen a babaprojektre sem álltunk rá görcsösen.

Egyébként neki teljesen mindegy mi lesz a 2.baba neme. És valahol nekem is, de tény hogy egy kislánynak nagyon tudnék örülni a kicsi fiam mellé.

Az utóbbi 1 évben 2-3-szor álmodtam azt hogy terhes vagyok és ultrahangon mondják hogy lányom lesz. 1-szer pedig volt olyan is hogy szültem álmomban és nem tudtam a baba nemét és akkor mondtàk meg hogy kislány lett, mikor megszüketett.


Egyébként a kisfiamat megálmodtam. Mindenki azt mondta ugyanis a családban hogy kislány lesz és én, úgy a 12.terhességi héten megálmodtam, hogy az ultrahang után mondja az orvos hogy kisfiú.


Természetesen nem azt szeretném olvasni hogy tuti lányod lesz.. vagy hogy tuti az ellenkezője hanem hogy szerintetek ez csak a tudatalattim kivetülése lehet mert titkon erre vágyom, vagy szimpla véletlen?



2020. szept. 11. 20:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Én mindig azt mondtam/mondom, hogy van, amikor megálmodjuk a jövőt :)

Az én esetemben, én mindig is tudtam, hogy az első gyermekem fiú lesz. Még mielőtt a gyerekvállalás gondolata megfogalmazódott bennünk. Aztán mikor várandós lettem, kb a 12.hét körül volt egy álmom, ahol egy kis szőke fiú volt velem. A családban mindenki azt mondta, hogy tuti lány lesz, de az uh végül a 24.héten megmutatta, hogy bizony kisfiú :) Engem egyáltalán nem lepett meg, meg tudat alatt már biztos voltam benne. Nem volt konkrét elképzelésem, hogy milyen nemű gyereket szeretnék elsőre. Jah, és kifelejtettem, hogy a baba előtt 1 évvel, amikor vásárolni jártunk, megláttam egy édes kis rugdalozót, amit muszáj volt megvennem. Ami kék volt, pont egy fiús darab. Már az egy jel volt :)

Most ott tartunk, hogy jöhet a 2.babóca.Itt viszont most szeretnénk lányt. Azonban már kétszer álmodtam azt, hogy ikrekkel vagyok várandós.. Pontosabban iker fiúkkal 😄

Szóval azt mondom, lehetséges, hogy előre megláthattad a jövőd ezen részét :)

2020. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még jósló álommal. Csupán a vágyak, jelen problémák jelennek meg.
2020. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2# velem is így szokott lenni, úgyhogy gyanítom hogy ez is ilyesmi lehet, de kivetelesen bízom benne, hogy hátha bejön ;-)

1# jó volt olvasni a történeted! Kívánom, hogy nektek és nekünk is összejöjjön a kislány! Ha mégis fiú lenne vagy fiú ikrek 😅 akkor pedig sok boldogságot majd ahhoz is!

Igazából, egészség legyen, az a legeslegfontosabb!!!


De ha úgy alakul és nem felejted el, majd írd meg hogy lett, igyekszem én is így tenni majd! :)

2020. szept. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!