Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit szivárvánnyal...

Jelent valamit szivárvánnyal álmodni közvetlenül egy szerettünk halála után?

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg szeretett nagymamám. 4 éves kislányom reggel mikor felkelt azt mondta szivárványosat álmodott, pedig szinte soha nem szokta mondani hogy álmodott vagy hogy éppen mit. Jelent ez valamit? Mert nekem egyből az jutott eszembe hogy a mama "küldte". Valaki aki jobban benne van ezekben a dolgokban tudna segíteni?

2020. szept. 13. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az összeköttetést jelenti a két világ között. A mama "átlelt" rajta. Bizonyára békére lelt :)


Érdekes, hogy úgy 20 éve volt egy emlékezetes álmom, amiben arégi kertes házunk udvarán álltam és figyeltem nagymamámat és ángyikánkat, ahogy beszélgettek kedélyesen és volt ott egy nagy szivárvány, egyikük elindult felé és mondta , hogy "Na, nekünk ideje indulni, te maradjál!" Mutatott rám és elindultak a szivárvány felé. Akkor már egy ideje nem élt egyikük sem.

Na, ez elég szokatlan volt így, de nem gondolkoztam el rajta, viszont pár év múlva valahogy elém került egy cikk szimbólumokról és ott olvastam, hogy a szivárványnak ilyen jelentése is van, amit fentebb írtam.


Sokat olvasok álmokról és mások is beszámoltak nagyon hasonlókról a szivárványos álmokban.

2020. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!