Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő (rém)álom? SOS

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy egy ismeretlen faluban vagyok. Egy házban, senki nem ismerős, de mintha ismerném őket.. azért vagyok ott. Ott van velem egy barátnőm, legalábbis azt hiszem a barátnőm.. amikor el akarok menni, taxit akarok hívni, vagy akármi, nem tudok. Vagy nem engedik, vagy nem tudom mozgatni rendesen az ujjaim, hogy beírjam a számot vagy akár használjam a telefont, nem látom a betűket, számokat a telefonon, vagy ha már felhívtam s számot nem tudom elmondani a falu nevét, mert elfelejtem, és ha megnézném mi a neve, összefolynak a betűk és végül semmire sem jutok. Ha megkérdezem az illető nőt, nem segítőkész, hallgat, ott akar tartani.. Majd mintha kezdenék hallucinálni, és azt mondja a nő, aki abban a házban él, hogy csak forduljak el vagy csukjam be a szemem ha látok valamit, mert akkor eltűnik. Aztán volt egy olyan rész, hogy mintha egy kórházban lettem volna, és a mellettem levők is telefonáltak (halkan, mintha titokban tették volna), hogy menjenek értük, de valamiért nekik sem sikerült elérni, hogy elmenjenek onnan. Aztán egy ágy alatt “bujkáltam”, ahol mellettem egy kislány szintén bujkált, gondolom, és szorította a kezem, mosolygott. Aztán már járkáltam az emberek között, jött egy autó, és az illető sofőr tájékoztatást kért, hogy innen merre menjen, mert véletlenül jött be a faluba, erre azt mondták neki valakik, azt hiszem rendőrök lehettek, hogy innen nincs kiút. Aztán meg jött egy olyan rész, hogy mintha minden valahogy kinéző férfi szereplővel az álmomban dugni akartam volna:)))) nem értem, tényleg, de egy-egy rész irtó ijesztő volt, így leírva talán nem tűnik annak, de az volt.. tudtam, hogy álmodok, de nem tudtam felébredni, csak egy idő után.. azóta sem tudtam visszaaludni, nem is tudom, nem akarom újra átélni.. olyan volt mintha már párszor álmodtam volna ezt.. úgy rémlik, nem tudom, de most tisztán emlékszem ezekre a részekre, gondoltam kiírom, hátha valaki valamire jut vele, nagyon kiváncsi vagyok.. segítsetek, ha tudtok, kérlek:)

2020. szept. 16. 04:56
 1/3 anonim válasza:

Lehet egy hely, amitől iszonyodsz, és néha vissza kell oda térni. Kb nincs az a pénz, amiért ott élnél.

Na én pont ilyen faluban élek, próbálom lecsökkenteni a környezettel való kommunikációt, mert iszonyat módon lehúz még a puszta tény is, hogy itt élek, meg látom őket.

2020. szept. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked ez az álmod, nekem ez a valóság. :D
2020. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem álmodtad ez a magyar falusi valóság.
2020. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!