Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet ez a visszatérő...

Mitől lehet ez a visszatérő rémálom a középiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rendszeresen (van, hogy minden este) azt álmodom, hogy nem járok be középiskolai órákra (fizika, kémia általában), nincsenek jegyeim, ezért attól rettegek, hogy meg fognak buktatni a tanév végén. Valamikor az is benne van, hogy lehetőségem van még egy témazárót megírni a majd féléves anyagból, viszont mivel nem jártam be, elképzelésem sincs a tananyagról.

Mindez azért érdekes, mert már 25 éves vagyok, és a gimiben is mindig jó tanuló voltam, és sosem lógtam.

Nagyon zavaró az egész, mert iszonyat élethű, és érzem a feszültséget alvás közben, így kipihenni sem tudom magam rendesen.



2020. szept. 18. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor vannak sulis, vizsgás rémálmaim, pedig már elmúltam 30, rég nem suliba járok. Lehet, hogy nagyon igyekeztél akkoriban jól teljesíteni, és ezt utólag még dolgozza fel az agy.
2020. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!