Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatero remalmom van ez...

Visszatero remalmom van ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Menekulok bizonyos konkret szemelyek elol egy lepcson ami egyre szukul be. Vagy felfele futok eloluk vagy le,ez valtozo. Egy szemely akinek rosszat kivantam sirt az almaimban hogy miert tettem ezt vele nagyon szenved. Pedig nem sertegettem a valo eleteben! A hata mogott sem. Magamban kivantam neki ezt azt de ennyi,nem bantottam. Az almomban egyre csak sir konyorog. Amit az eletben sose tenne. Masik almom egy ajandek amire vagyok nagyon de az almaimban kinok kozt szerzem meg. Sokszor szineset almodok hangokkal. Mikor felkelek levert vagyok de nincs mas gond. Semmi szert nem fogyasztok.


No



2020. szept. 19. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" Pedig nem sertegettem a valo eleteben! A hata mogott sem. Magamban kivantam neki ezt azt de ennyi,nem bantottam."

Kedves Álmodó!

Az álmod SEM a való életben van.

Vagy mondhatni pontosabban: mindkettő ott van. Hiszen a te reá GONDOLT átkod valóság - csak te tudsz róla. (mint az álmodról is eddig)

Valójában bántottad. És most az bánt téged.

Megoldás: bocsánatot kérsz tőle és nem teszel többet ilyet. Nem kell,. hogy más hallja, egyedül tedd ezt meg. Célszerű viszont hangosan. Esetleg még jobb, ha utána ezt leírod - majd megsemmisíted.

Akkor az, ami most tudat alatt van - felszínre jön, és a leírással "kint lesz". És nem fog többé bent ártani neked.

Bocsáss meg annak, akinek rosszat kívántál, könnyebb, derűsebb lesz az életed, és könnyebb lesz az álmod.

2020. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a nagy nagy bajom hogy van kb 4-5 ember akiknek nem az hogy nem akarok, inkább nem tudok megbocsájtani. Nem ment. Akartam. Mindig mikor sikerült volna előjött hogy X ideje okozott valamit amivel sérültem lelkileg. Nyilván nem testileg. Viszont a durva hogy az illető akiről ezt álmodtam nagyon elhízott lett egy csomó baja. Nem konkrétan ezt kívántam ez lett. A másik is egy nő neki azt kívántam hogy 24 évesen egy 40+os faszitól legyen terhes aki 50nek néz ki. Így lett.. ez az ijesztő. Ezt úgy 4 éve kívántam idén jött be.
2020. szept. 19. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mégis azt mondanám, amit 1-ben írtam. Próbáld meg, könnyebb lesz az életed. Ahogy a két nő kinéz, nem a te rossz kívánságodtól van, így alakult az életük. Ha gondolod, írj konkrétabban: talán féltékenység áll mögötte?

De mindegy is. Éld az életed, azokkal barátkozz, találkozz, akikkel jól megértitek egymást. Munkahelyen meg merülj a munkába, ne vegyél rész a háttér pusmogásokban.


A te rossz érzéseid: téged mérgeznek, bántanak.

A megbocsátás: neked jó.


Nézd csak milyen pontosan ír Jorge Luis Borges:

"A megbocsátás a sértettet tisztítja meg, nem a sértőt, azt szinte nem is érinti."

2020. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!