Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már sokszor álmodtam azt, hogy az édesapámmal érintkezek szexuálisan.( ha bővebb információra van szükségetek kérdezzetek bármit) Leszögezném hogy van barátom akit nagyon nagyon szeretek, sosem gondoltam édesapámra úgy hogy vonzódnék hozzá. Apukámmal a kapcsolatom nem rossz, csak nem egy fedél alatt élünk. Szeret engem és én is bírom, nincs vele bajom. Nem emlékszem nagyon, de kiskoromban úgy rémlik nem történt semmi vele, értem ezt úgy hogy sosem ért hozzám szexuálisan, valamint nem is bántott testileg és lelkileg sem. Nem értem mik ezek az álmok, tanácstalan vagyok. Kérlek ne bántó válaszokat írjatok. A véleményeteket, válaszaitokat kérem, de kultúráltan.

16/L



2020. szept. 19. 21:05
 1/4 anonim válasza:
100%
A vérfertőzésről szóló álmot nem feltétlenül kell szó szerint értelmezni, ha nem egy korábbi traumáról van szó. Ez jelentheti az újraegyesülést például a te belső, tudatalatti szülői képeddel, a belső vezetővel, ha apáról van szó, akkor a férfias oldaladdal (animus).
2020. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hát van férfias oldalam, szóval ennek lehetséges hogy köze van hozzá. Azért ez megnyugtató hogy nem kell szó szerint értelmeznem ezeket az álmokat.


Válaszokat várok még

2020. szept. 19. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok az esetek jelentős részében ellenkező dolgot jelentenek mint amiről szólnak. Ha úgy vesszük, az nemi együttlét a kapcsolat legmagasabb foka. Szóval én azt tippelném, hogy a tudatalattid próbál üzenni, hogy gyengül a kapcsolatod édesapáddal, és akár meg is szünhet.

A másik ami lehet, az a nemi éréseddel kapcsolatos. Tudatalatti kíváncsiság az amit tetten értél.


Valójában egy álom oka nagyon összetett, valószínűleg a fentiekből (beleértve az 1es választ is) mindből van egy kicsi benne

2020. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hármas, sokat segítettél ezzel. Hát pont mikor álmodtam ezt, akkor nem igen beszéltem apukámmal már több napja, azóta már beszéltünk és azóta nem is volt ilyen álmom. A másodikat, hogy kíváncsiság miatt is lehet, szintén teljesen aláírom, mivel mostanában nagyon kíváncsi lettem a nemi élet rejtelmeire :) a barátommal lassan alakulóban van ez a dolog, úgyhogy akkor már nagyjából meg is van miért álmodtam ilyent/eket.


Válaszokat figyelek még :)

2020. szept. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!