Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egy héten...

Miért álmodok egy héten többször ugyanazzal?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok ebbe a férfiba, de egyre jobban kezdem elengedni, hogy valaha is lesz köztünk valami. Van hogy hetekig nem álmodok vele, aztán hirtelen egy héten többször is, aztán megibt hetekig nem, és utána újra rendszeresen.

Mit jelent ez?



2020. szept. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy az agyadra rájön az öt perc és meggárgyul. Ha vágysz a szerelemre, a szeretet érzésére, és ezt ébren nem kapod meg, az agyad éjszaka próbálja ezt kielégíteni, de ugye ahhoz kell egy ken barbi (csak hogy csúnyán példálózzak) és ha azóta senki más nem fogta meg a szemedet, akkor az álombéli szőke hercegedet, akinek a szeretetére vágysz, Ő fogja megtestesíteni, az ő arca lesz amit az agyad ráölt, mint egy ruhát.

Nekem pl volt olyan álmom, hogy valahol a halál és élet közötti helyiségben lebegtem, valamiért késleltették az ítéletem. Az ítélő egy magas, jóvágású, elegáns férfi volt, fekete hajjal és mélységekbe tekintő kék szemmel. (ma már azonban ha pisztolyt fognának rám se tudnám megmondani milyen volt az arca, vagy hogy a fekete haja hosszú volt vagy rövid) Viszont az álomból kb valami furcsa, véget-nem érő nyugalom maradt meg, ami a férfiból áradt. Ezen kívül semmi más érzelmet nem tudok visszaidézni. De valami olyasmi volt a vége hogy azért nem hozott felettem ítéletet mert valami megmagyarázhatatlan okból kellettem neki. Én meg ezt tök nyugodtan vettem tudomásul és néztem ahogy "dolgozik". Én ezt máig nem tudtam hova tenni.

Szóval az agy fura dolgokra képes.

2020. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ugyanavval
2020. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!