Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Általában nem foglalkozom az álmaimmal, de ez a mai nagyon megviselt. Sírva riadtam fel.


Egy hatalmas gyönyörű házban voltunk a férjemmel és a két kislányommal. A nagyobb kislány kint játszott a kertbe, kisebb totyogó pedig a nappaliba. Mi a férjemmel egy hálószobába voltunk. A hálószoba ablakán láttuk, hogy a szomszéd hatalmas (cane corso) kutyája átszökik a kerítésen. A nagyobb lány mellett elsétál. Bemegy a hátsó ajtón a nappaliba, egyenesen neki támad a kisebb lánynak. Én meg se mozdultam, mintha ott se lettem volna. A férjem szaladt oda hozzá és a csupa vér gyerekkel szaladt fel az emeletre.


Egyébként csak egy kislányom van. Ő még csak fél éves, nem totyogó.

Mit jelenthet ez?

Köszönöm :)



2020. okt. 15. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Semmit.
2020. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg semmit. Előjöttek ilyen gondolatok, emlékek (nem kell, hogy támadás legyen, elég egy ugatós, vadabb kutya látványa) álmodban.
2020. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy tipikusan az az ember vagy, aki áll és néz amikor tenni kellene valamit. Nincs ezzel baj, amíg nem kerülsz olyan helyzetbe amikor esetleg rajtad múlik valaki élete.
2020. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gazdagon(hatalmas), szépen élsz(gyönyörű házban) a férjeddel és két régebbi kapcsolat emlékével(kislányommal). A legrégebbi(nagyobb kislány) kapcsolatodon már túl vagy lelkileg(kint játszott a kertbe) az utóbbival(kisebb totyogó) még találkozgatsz(pedig a nappaliba). A férjeddel közös az életed(hálószobába voltunk). Ezért tudjátok(hálószoba ablakán láttuk), hogy pletykálnak rólatok(szomszéd). Hogy a mennyire hűtlen vagy(hatalmas kutyája átszökik a kerítésen). A régebbi kapcsolatodat éppen hogy elfelejtetted(nagyobb lány mellett elsétál), de sutyiban(Bemegy a hátsó ajtón) még találkozgatsz(nappaliba) egyenesen csalod az utóbbi kapcsolatodat(neki támad a kisebb lánynak). Ez téged nem zavar(meg se mozdultam). A férjed lelkesen(szaladt oda hozzá) a porig alázott kapcsolatod emlékével(csupa vér gyerekkel), örömmel(szaladt fel) csillapítja a kedélyeket(az emeletre).
2020. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

4: huh, ezt a katyvaszt!

Valójában annyi lehetett, hogy hallottál egy vadabb kutyát ugatni, ami megmaradt benned annyira, hogy éjszaka előjött álmodban. Kutyatámadással álmodni elég gyakori dolog.

2020. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!