Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghalt egy idős...

Álmomban meghalt egy idős néni..Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban egy idős néni előttem esett össze és fel kaptam a kezembe és kiabáltam, hogy hívjanak mentőt.. Aztán jött egy mentős autó és ki szállt belőle egy férfi és át nyújtottam neki a nénit..Mikor nyújtottam át rám nézett és fekete volt a szeme és azonnal felébredtem..ez kb hajnal 2-3 óra között lehetett..egyébként hozzá tenném, hogy többször is elő fordult velem ,hogy 2-3 óra között csak úgy szimplán felkeltem..

Ui: bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, köszönöm, hogy elolvastad!



2020. okt. 16. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg semmit nem jelent. Az álmoknak általában nincs jelentésük.
2020. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy REM fázisból ébredtél fel, ami nagyjából mindig ugyanakkor van, már ha ugyanakkor jársz aludni. Ilyenkor álmodunk és ébredünk fel legkönnyebben.
2020. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2/2 köszönöm válaszod! :)
2020. okt. 16. 15:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Álmok esetében nem kell jelentést keresni, hisz azok a memóriád 'játékai'.
2020. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A halál nem feltétlenül mindig rosszat jelent, hanem asszem , lehet az újrakezdés szimboluma is pl a kártyáknál asszem, hogy elengedjük a múltat, tehát ilyen értelemben lehet ez a szimbolika is.


Tehát pl a régi sémákat, amik pl beidegződtek benned, pl lehet, hogy egyes eszméid, gondolkodási formáid fölött eljárt az idő, mint az idős nénike is mutatja.

És, hogy lehet, hogy ne rágódj a múlton ne szomorkodj rajta, hanem engedd el.


Én nekem ezek lennének a tippjeim.


Mert ugye szokták mondani, hogy a jelenben kell élni, és tehát csak a jelenben tudsz teremteni a jelenben kezdheted el építeni a jövődet; és tehát, még ez is akár egy üzenete lehet, hogy ne szorongj/feszengj/búslakodj a múlt miatt; vett tudomásul a multat, de indulj tisztalappal. Sok tapasztalatot nyerhettél a múltban, azok segítségével talán pl tudhatnál jobb ember lenni, csak tehát ne a múlt miatt sopánkodj, és ne a jövő miatt aggódj, valaki még azt is mondta, hogy Isten a jelen lakója. A múlt már halott, tehát az már nincs, a jövő meg még nincs, tehát csak a jelenben tudsz alkotni dolgokat. Na, amúgy szal, remélem, minél pontosabban írtam le, elejét elkezdtem, és utána jöttek közben többi gondolatok:) Tehát, hagyd a múltat, engedd el, és koncentráljál a jövőre. Tehát újrakezdést is jelenthet. Régi sérelmeket engedd el, ne bánkódj azon se, hogy te miket szúrtál el pl, hanem csak élj a jelennek; ja és... :) Lehetőleg próbáld meg élvezni, kihozni mindig a maximumot a jelen pillanatból az adott lehetőségek között. Tehát, hogy a lehetőségeidhez képest. És pl lehet, hogy fordulj toleranciával, megértéssel más emberek felé. Tehát az az ő tudatszintjükön, pl ,ha valamit beszólnak, nekik az az ő tudatszintjükön tök logikus volt, hogy miért szóltak be, tehát ne ítéld el őket miatta. Pl az idős nénin se ítélkeztél, hogy vajon jó ember volt-e, vagy rossz-e, hanem te segíteni próbáltál neki. Tehát ítélkezés nélkül. Meg pl tehát állítólag Jézus egyszer mondott egy ilyet, hogy nincs is rossz ember, tehát, ha valaki rosszat tesz, az nem gonoszságból teszi, hanem azért, mert tudatlan; őket pedig lehet tanítani. De mondjuk van valami olyan idézet is asszem, lehet, hogy pont tőle, hogy "aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az h-lye, azt, hagyjátok." Tehát akivel meg nem tudsz valamit megérttetni, nem tudsz vele dűlőre jutni, akkor őrá akkor hagyd rá, akkor ő még asszem talán nincs azon a tudatszinten, hogy megértse. De egyébként meg lehet próbálni neki elmagyarázni, ha valami nagyon nem jó, de ha nagyon nem akarja egóból megérteni, akkor szerintem inkább hagyd rá, fogadd el, hogy ő úgy látja. De amúgy alapvetően , ha pl nem olyan helyzet van, hogy valaki elájult, akkor ha pl valaki bajban van, akkor talán kéretlenül nem feltétlen érdemes tanácsokat osztogatni, hanem szal ha ő maga kéri, akkor avatkozz bele. De ha elájult, akkor persze, hogy hívj mentőt.

2020. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen részletesen le írtad! :) Igazából annyira nem foglalkoztatott ez az álom, csak kíváncsi voltam..Nagyon inkább azon van a hangsúly hogy az álom végén fekete lett a szeme, ami valljuk be elég rémisztő.. és az is, hogy elég gyakran ezek idő tájékán kelek fel..Azaz hajnal 2-3 óra fele..
2020. okt. 16. 16:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Sokkal többször, általában 4-5 alkalommal ébredünk fel egy éjszaka alatt, legtöbbször nem emlékszünk rá.
2020. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz! Tapasztaltam már ezt, de igazából már megszoktam, csak néha furcsa, hogy mikor felkelek akkor kapcsol be a laptopom mikor pont felkeltem :) és konkrétan úgy, hogy le van merülve .. Azért ez elég para tud lenni néha..😄
2020. okt. 16. 16:30
 9/18 anonim ***** válasza:

#6-ra;na, én nem értek hozzá, de állítólag az emberiség egy másik bolygóról származik, és kutatók arra jutottak, hogy valószínűleg az emberek még nagyon régen két részben aludtak, tehát valamikor talán ilyen hajnali 2-3 magasságában felébredtek, megint kiültek beszélgetni az ebédlőbe, vagy esetleg átmentek a szomszédhoz; és utána pedig megint lefeküdtek aludni. És nem tom, tehát ez lehet mind belénk van kódolva, és most benned felerősödött ez a DNS. Vagy én nem tom, de szerintem egyébként talán nem valami entitás környékez meg, tehát én arra gondolok, hogy nem.

Lehet, hogy a szemében a feketeség csak azt jelentette;hogy "nagyonmeghalt", tehát nyomatékosítja, hogy "hagyd elmenni a múltat." Tehát nem csak szimplán engedd el mondjuk egy átmeneti időre, hanem már végleg meghalt abban a formában a múltad, és nyiss tiszta lapot; tehát én ott azt most nyomatékosításnak gondolnám egyelőre. Meg pl amúgy nemtom, gyakran álmodsz-e ilyesmit, lehet, hogy felzaklat. Mert amúgy asszem, minden nap szoktunk álmodni, és lehet, hogy nálad ilyesmi kimenetelű álmokkal nagyon tényleg határozottan, hangsúlyozottan nyomatékosítani akarják, hogy valamit változtatni kell, valamit el kell engedni. Ilyen égi dolgokra gondolok, minthogy pl a felsőbb énünk állítólag ott van fent a Mennyekben , és tud nekünk üzenni álmokon keresztül. És asszem, valaki úgy mondta, hogy olyan álmoknak van jelentősége, amik megmaradnak bennünk, amit jól vissza tudunk idézni,mert léteznek még olyan álmok is, amik csak ilyen előző napi, vagy előző heti katyvaszok, tehát az előző napjaid emlékeiből összerakódott katyvaszok, tehát azoknak nincs üzenetük. Most nem tom, írtam -e le ellentmondást, de amúgy én sem értem ezt még pontosan teljesen, de szóval ja, tehát nekem ilyenek jutottak eszembe; remélem , jókat írtam. 5.vagyok megint

2020. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi butaságot egyszerre leírva még nem láttam, kedves kilences.
2020. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!