Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyszerre kihullottak álmomban a fogaim. Amik bent maradtak nagyon mozogtak és kiszedtem. Az alsó sor egyben jött ki, mint egy protézis. Gondoltam, megtisztítom, így könnyebb, mintha bent lenne.

Nem estem kétségbe, mintha vissza lehetne ragasztani. Kerestem is mindenhol a házban, hol van a többi fogam, hogy meg legyen mind. A nyelvemmel elől, két stabil csontfogat éreztem, de a tükörben nem láttam. Elmentem orvoshoz és tényleg ott volt két kezdődő csontfog. El is felejtettem, jöttek a rokonok, beszélgettünk, hirtelen eszembe jutott, hogy nincs fogam. Megnéztem a tükörbe és vissza nőtt mind, mint a gyerekeknek apró tejfogak formájában. A két első pár félig csontfog volt, de az idővel elkopott róla. És újra tej fogaim voltak.


Ez eddig a legfurább álmom volt, gondoltam megnézem hátha jelent valamit. Sokan írták, hogy rossz dolgokkal kapcsolatos. Ez igaz?



2020. okt. 17. 14:50
 1/8 anonim válasza:
100%
2020. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az álmoknak nincs jelentősége. Az álmok a memóriád játékai. Minden ember életében eljön az a pillanat, mikor kihullanak a tejfogai, ez általában megmarad bennünk, mivel elég félelmetes tud lenni az első alkalomkor.
2020. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leszögezem, nem hiszek benne. Általában viszont foggal álmodni nem szerencsés. A történeted lenyűgözött, egészen egyben van. Szar minőségű alvás lehetett :) Nálam, mindenféle ezoterikus ismeret nélkül kb a megújulást jelentené.
2020. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy aznap este mikor ezt álmodtam (tegnapelőtt) alva is jártam. Elmentem a mosdóba és elhívtam a páromat is hogy menjünk ketten 😅 úgyhogy jó mélyen aludtam. Köszi a válaszokat.
2020. okt. 18. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az alvajárás nem éppen egy pozitív dolog, jó lenne, ha felkeresnél egy alváscentrumot.
2020. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres. Ritkán kb 2-3 évente egyszer fordul elő nálam. Én is meglepődtem, amikor a párom mesélte. Nevettünk rajta, mert ő nem tudta, hogy nem vagyok ébren. Egyébként igen ijesztő is egyben, ha megint előfordul, mindenképp megkeresem az okát. Egy-két alkalom nem mondaható kórosnak.
2020. okt. 18. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyedül maradtál(egyszerre kihullottak a fogaim), akik maradtak is melletted nem bíztál bennük(amik bent maradtak nagyon mozogtak) és szakítottál velük(kiszedtem). Elbizonytalanodtál önmagadban(az alsó sor egyben jött ki). Elgondolkoztál azon hogy mit szeretnél, mi a fontos számodra(megtisztítom). Ha már egyedül maradtál új alapokra helyezed az életed(így könnyebb, mintha bent lenne).


Bíztál magadban(nem estem kétségbe), ha nem sikerül, amit szeretnél van visszaút(mintha vissza lehetne ragasztani). Ezért próbálod megőrizni a régi kapcsolatok emlékét(Kerestem..hogy meg legyen mind). Van stabil elhatározásod mit fogsz csinálni(elöl.csontfogat éreztem), de bizonytalan voltál magadban(a tükörben nem láttam). Mérlegeltél érdemes-e belevágnod, megéri-e a fáradtságot(elmentem orvoshoz), de úgy döntöttél megéri(tényleg ott volt..). Segítettek a rokonok(jöttek), az egyedülléteden(eszembe jutott, hogy nincs fogam). Így biztos voltál benne, hogy lesznek új ismerőseid(megnéztem a tükörbe és vissza nőtt mind..tejfogak formájában). Először félig meddig ismerősre támaszkodtál(a két első pár félig csontfog volt), de idővel csak új emberek voltak körülötted(elkopott róla. És újra tej fogaim voltak).

2020. okt. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon köszönöm. Tényleg van benne igazság.
2020. okt. 24. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!