Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?

Mit jelenthetnek az álmaim?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy az álmok különböző jelentést hordoznak magukban. Nem tudom pontosan, hogy csupán a tudatalattim kivetülései, vagy a jövőt jósolják meg, de van egy furcsa visszatérő álmom. Van valaki, aki esetleg meg tudná ezt fejteni? Én nem igazán vagyok otthon az ilyen témákban.


Álmomban egy utcán sétálok. Ismerem az utcát, itt van a miénkkel szemben. Arra lakik az unokatestvérem és még gyerekként is sokszor jártam arra a mamámékhoz, valamint egy diófához játszani. Szóval maga az utca jó emlékeket ébreszt bennem, álmomban mégis rettegek végigsétálni rajta. Mindig egy gyerek rohan felém, kb 6-8 éves lehet. Egy kisfiú, akit üldöznek. Egy nő és egy férfi kergeti, akiken rendőregyenruha van. Nem tudom, hogy valóban rendőrök e, vagy csak álruhában vannak. A fiú segítséget kér tőlem és én megpróbálom elbújtatni őt. Mindig tudom irányítani az álmomat és mindig más úton próbálok vele megszökni, de sosem sikerül. A két ember mindig bekerít és megölik a gyereket, én pedig tehetetlenül nézem. Mostanában már az utca sarkánál tudom, hogy ez megint az az álom lesz és amint befordulok az utcába, kezdődik is. Hiába akarom megmenteni a gyereket, mindig meghal és hiába tudom, hogy ez csak egy álom és én irányítom, mégis minden egyes alkalommal rettegek.


Van esetleg valami ötletetek, hogy mit jelenthet? A válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad tudod megfejteni. Idézd fel azokat a korábbi emlékeidet, amiben rendőr(ök) van(nak), üldözés van, gyerekhalál stb. Az álmok az egyes emlékfoszlányokat illeszti össze, amelyeket aztán a sokszor logikusan működő tudatalatti rak össze valamilyen történetté.
2020. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos akárhogyan erőlködöm, nem rémlenek ilyen dolgok. Gyermekhalál olt egy a családban, de az még a 80 éves nagymamám gyermekkorában volt. Rendőrökkel pedig mostanában akadt egy kis félreértésem, de semmi komoly nem lett belőle, az álom pedig már amúgy is régebb óta "kísért". De próbálkozom még visszaemlékezni. Köszönöm szépen a gyors választ.
2020. okt. 20. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekkorodról van szó(utcán sétálok..gyerekként..jártam arra), ami alapból jól telt(jó emlékeket ébreszt). Mégis van egy probléma amire nem szívesen emlékezel(rettegek végigsétálni rajta). 6-8 éves korodban féltél(egy gyerek rohan felém..üldöznek). Mert örökbe akartak fogadni(Egy nő és egy férfi) törvényesen(rendőregyenruha). Nagyon nem akartad(A fiú segítséget kér) és ma is meg nem történté szeretnéd tenni(megpróbálom elbújtatni őt). Szorgalmasan küzdesz ellene(mindig más úton próbálok vele megszökni), de hiába(sosem sikerül). A törvénnyel nem tudsz szembeszállni(két ember mindig bekerít) és tönkre teszik az életedet(megölik a gyereket), amit tudomásul kell vened(pedig tehetetlenül nézem). Mostanában is agyalsz rajta(tudom, hogy ez megint az az álom) és ugyanott tartasz(..kezdődik is) félsz, hogy tönkreteszik az életedet(..mindig meghal..).
2020. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezt jelentené. Engem soha nem akarta örökbe fogadni, főleg nem 6-8 évesen. Arra tuti emlékeznék. És akárhogy próbálok visszaemlékezni, egy rossz emlék sem jut eszembe ezzel az utcával, vagy akár a hatósággal kapcsolatban.
2020. okt. 26. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az örökbefogadás helyett 6-8 éves korodban az lehet, a megoldás hogy nem engedték neked. Hogy szóba állj idegenekkel, felnőttekkel pedig szívesen barátkoznál.
2020. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!