Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban az...

Mit jelent az, ha álmomban az anyámnak műanyagból volt az orra és leesett?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy randira kell hívnod a szomszédfijút.
2020. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Legalább nem vasorrú ;)

A csodálkozástól leesik az álla, addig oké...

De a leesik az orra esetén, ha az illető nem Jackson...

Pláne, ha még műanyag is o.O

De tulajdonképpen bármit bele lehetne magyarázni.

2020. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Azt hogy a májkel dzsekszon orra olyan mint a muteré csak az nem esik le. Egyszer azt álmodtam hogy belépet dárt véder a szobámba és nagyon féltem. Aztán levette a sisakját és az öreganyám volt alatta. Már mint nem dárt véder alatt hanem a sisak alatt.

🤷‍♀️😅

2020. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mivel az orr a férfiasság szimbóluma, arra gondolnék, hogy anyukád általában erősnek mutatja magát, de most valamilyen esemény folytán kiderült számodra, hogy igazából törékeny az önbizalma.
2020. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az anyád játssza a szigorút(műanyagból volt az orra) és lelepleződött(leesett), elállt a fenyítéstől.
2020. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyud valamit nagyon nem vesz észre; ködben tapogatózik, nem látja az orra hegyét; valamit nem akar, vagy nem tud (nem tudja érzékelni, tudatán kivűl van, nem érti meg, és nem direkt, hanem önhibáján kívül nem tudja felfogni), vagy nem hajlandó észrevenni (szánt szándékkal nem vesz róla tudomást). Szóval szerintem lehet, hogy a lelki érzékelése , az intuíciója nem jó; valamit talán nem jól lát, akár veledkapcsolatban, akár a környezetében; környezetével kapcsolatban.
2020. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Valamit félreért;de szóval szerintem nem hozzád kötődik, talán lehet, hogy inkább a munkahelyéhez. Lehet,hogy beszélned kéne vele, hogy kicsit úgy megtámogatni a lelkét, vagy hátha te már jobban átlátsz valamit; amit ő még nem vesz észre, és lehet, hogy lenne valami olyan megoldásod neked, amivel segíteni tudnál neki áthidalni egy szituációt. Szerintem kérdezz rá, hogy mi újság van a munkahelyen, kollégákkal; vagy lehet, hogy pl inkább ilyen sorsfeladat kapcsán kéne valamiről lehámozni a héját; mert ha most például nincs munkája, mert pl elvesztette a kovid miatt, vagy ilyesmi. Segíts neki rávezetni valami megoldásra; lehet, hogy te már jobban látsz valamit, amire ő még nem jött rá, egy beszélgetés rávilágíthatna neki sok dologra; mégha nem is te pontosan mondod ki neki a megoldást; de talán mondhatnál neki valami olyat, amit ő tovább tud gondolni, és úgy ötli ki a megoldást. És akkor kitisztulhat előtte a kép.
2020. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!