Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt olyan álmotok, amelyekben...

Volt olyan álmotok, amelyekben vadállatok szerepeltek (pl. medve, farkas, tigris, puma stb), és NEM rémálom volt?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban a vadállatokkal kapcsolatos álmaim szinte kivétel nélkül rémálmok voltak, viszont ahogy felnőttem, már nincsenek olyan rémálmaim, amelyekben vadállatok szerepelnek.

Ez elég érdekes számomra, mert gyermekkoromban visszatérő rémálmom volt az, hogy egy sötét utcán megyek, és az út menti bokorból hirtelen vad morgást hallok, s egy medve ront ki onnan, hogy megharapjon. Aztán álmodtam arról is, hogy a házam előtt oroszlánok tanyáznak, s én halálfélelemmel a szívemben próbálok oly halkan és óvatosan bejutni a bejárati ajtón, nehogy felébresszem az alvó állatokat.



2020. okt. 23. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
igen
2020. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
nekem is volt
2020. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, 2010 nyarán, egy vaddisznóval álmodtam, ami egy nyílt, lápos területen gázolt a vízben.
2020. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szarvassal volt kellemes álmom is. A többi vadállattal csak rémálom. Főleg dinoszauruszokkal.
2020. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én álmomban felhúztam a bátyámat, aki kb 5m es medvévé változott. (födszint- erkély). ő üvöltözött csapkodott tört és zúzott, én nevettem és dodge-oltam... majd elkapott és felkeltem.

A valóságban is mackós alkat, de sose láttam idegesnek.

2020. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem még csak nem is vadállatokkal szoktak rémálmaim lenni, hanem szinte bármilyen állat ha megjelenik, akkor az rémálom lesz. Kutyák (normális méretűek, nem túl vadak), akik furcsán viselkednek, be akarnak törni a lakásba, úgy kell tartani az ajtót ellenük. Majmok, akiken kísérleteket végeztek, kicserélték a fejüket, így most az embereket üldözik, az emberek fejét akarják letépni. Egy csiga szerű lény, aki a barátom, de egyszer véletlenül rálépek, és utána ott haldoklik az összetört csigaházában.


Hány éves korodig tartottak az állatos rémálmok? Nem lehet pl. félelem a felnőttek agresszív, érthetetlen világától?

2020. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy olyan álmom, hogy egy telep szélén volt egy dombos kert ami tele volt farkasokkal és csodáltam őket. Állatkertekről pedig már rengetegszer álmodtam; voltak benne mamutok, kecskék, medvék meg mindenféle más vadállat is.
2020. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vaddisznó volt és rémálom volt.
2020. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!