Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a tudatalatti kozolni akar...

Ha a tudatalatti kozolni akar valamit miert agressziv formaban teszi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 05:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Megtamadott egy kutya, szerencsere lancra volt kotve, nem ert el. Aztan magasabb helyen voltam, odajott, fel akart ugrani, gondoltam fejbe rugom onvedelembol, nem szoktam allatot bantani csak onvedelembol
2020. okt. 27. 05:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivan? Milyen tudatalatti? Vagy nem értem most mi lenne a sztori? Hogy jön ide a tidatalatti?
2020. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodott.Ennyi.
2020. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaa. Hát ebből nekem nem jött le bocsi.
2020. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdezöenk fogalma sincs arról, mi a tudatalatti, nem tudja elfogadni, hogy az ember egyszerüen álmodik, néha rosszat is és ha valaki fél a kutyáktól, akkor semmi különös ok nem kell ahhoz, hogy ilyesmit álmodjon.
2020. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
Nem csak agresszív formában teszi, csak az agresszív "üzenetek" fognak meg annyira, hogy figyelj rájuk. A tudattalan legtöbb üzenetét észre sem veszed, mert nem figyelsz fel rá. Az agresszív üzenetek általában olyan dolgokra hívják fel a figyelmed, amik problémát okozhatnak, és jobb lenne őket megoldani még az előtt, hogy elfajulnának.
2020. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondj egy álmot tőled vagy mástól, ami agresszív forma.

Nem fog menni, a tudatalatti nem agresszív önmagával.

2020. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimfox ***** válasza:
Red, neked még akkor nem volt olyan álmod, amiben bántottad önmagad, vagy egyenesen megölted önmagad. Az autoagresszió az álmokban is ki tud fejeződni, nem csak éber állapotban.
2020. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!