Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom. Mostanában kétszer...

Álom. Mostanában kétszer álmodtam olyan macskával, amelyiknek rövidebbek voltak a lábai, mint a megszokott méret. Mit jelent?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 04:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Valaki a hűségével üldöz, de te nem szeretnéd valójában
2020. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Azt hogy néztél valami hiénás természetfilmet miközben a macskáddal is foglalkoztál ugyanazon a napon, vagy láttál ugyanazon a napon egy macskát is.
2020. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

létező macska

https://www.youtube.com/watch?v=NTEpSoTOT4Y

a jelentését nem tudom. gondolom ugyan az mint a rendes macskának...

2020. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a szemei könnyesek voltak. Mármint a macskának.
2020. okt. 29. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

most a tipikus kérdést teszem fel... (amit én nem szeretek)

Mit éreztél közben?

2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az első álomban egy kerítés mögül jött elő egy macska. Talán fehér színű volt.

Éppen azelőtt repültem és amikor leszálltam-földet értem, akkor jött oda a macska a kerítés mögül.


Odajött hozzám és azt mondta, hogy "szólok a haveroknak is".

(Ezt a részét értem, de miért voltak rövid lábai?)


A második álomban egy lány mesélt a traumáiról, akkor láttam meg a szürke macskát egy könyvespolcon.

Aztán már a kezemben volt és kicsit máshogy nézett ki.

Azt gondoltam, hogy nagyon szép macska.

Könnyesek voltak a szemei, azzal kapcsolatban azt gondoltam, hogy allergiás (de most azt gondolom, hogy a síráshoz van köze.)

A többi részét az álomnak szerintem értem, de itt sem értem azt a részletet, hogy miért rövid a lába?

2020. okt. 29. 12:42
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Te szabad vagy, saját utadat járod(repültem). Mikor a hétköznapi dolgaiddal foglalkozol(leszálltam-földet értem), akkor felrúgja a megállapodásotokat(kerítés mögül), a szexpartnered(fehér macska) könyörögve, megalázkodva(rövid lábai), hogy engedd magadhoz közelebb(jött oda). Cserében segítenek neked a haverjai is(szólok a haveroknak is).

Második álom: Egy csajnak kitaszított, hiábavaló(traumáiról) az élete(mesélt). Ha nem teszi a kötelességét(könyves-), amit a lelke diktál(polc). És magányos szexpartnerként él(szürke macska), aki alázatos, meghunyázkodó(rövidek a lábai). De ha megszereznéd magadnak(kezemben volt) mindenkinek jobb lenne(szép macska). Nagyon boldog lenne(könnyesek voltak a szemei).

2020. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 3. 12:37
 9/13 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Lenne pár kérdésem az álmoddal kapcsolatban, ezekre válasz talán segít neked jobban megérteni az álmod ;)


-Hogyan, vagy mivel repültél?


-Mi jut eszedbe arról, hogy valaki azt mondta neked: "szólok a haveroknak is", egy emlékednek kellene az eszedbe jutni.



-Mi jut arról eszedbe, hogy valakinek a megszokottnál sokkal rövidebb a lába?


Legyen szép a napod!

2020. nov. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9. Szia!


Lebegett a testem, de közben haladt (tehát nem voltak szárnyak). Később lehet, hogy folytatom a választ.

2020. nov. 4. 04:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!