Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a volt pasimmal?

Miért álmodok a volt pasimmal?

Figyelt kérdés

Nyáron együtt voltunk, aztán eltávolodtunk, de a barátság és az őszinteség megmaradt köztünk. Mostanság vele álmodok, hogy csókolózunk, szerelmesek vagyunk...miért van ez?

Tudom, hogy nem vagytok álomfejtők, csak olyan fura ez nekem. Hátha vki okosabb nálam.


2008. nov. 29. 19:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Mintha magamat hallanám. Együtt voltunk, eltávolodtunk, de a barátság, őszinteség megmaradt, és vele álmodok. Szerintem azért, mert nem tudjuk magunkban lezárni, és arra vágyunk, hogy megtörténjen a valóságban, amit álmodunk. Legalábbis nálam ez az ok, tudom. Ugyanis én rengeteget gondolok rá, és úgy szeretném, ha valóra válna az álmom.
2008. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Még nem tudod magadban végleg lezárni, és ez jön elő a tudattalanból álom formájában.
2008. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

Attól függ, hogy "hogyan" szoktál álmodni.

Értem ezalatt, hogy:

- álmaidat befolyásolják-e az események, amik történnek veled (akár egy film, amit elalvás előtt láttál)

- álmaid problémákat segítenek feldolgozni

avagy, ami ritka, vagy ritkán ismerik fel:

- álmaid "jós"-álmok, vagyis elvontan vagy direktben, de mindenképp a közeli vagy távoli jövőre utalnak


Nekem a 3. típusú álmaim vannak, és nagyon ritka a másik kettő, amik a leggyakoribbak az embereknél (nem is szokták elhinni, amikor azt mondom, hogy az én álmaim a "jövőbe látnak", de eddig mind beigazolódott, de úgy, hogy én nem befolyásoltam a valóságot se, szóval olyan dolgokba láttam álmaimban, amik létezéséről a megálmodás pillanatában nem is tudtam).


No, nem húzom tovább, ha neked az első típus van, akkor az érzéseid befolyásolják az álmaidat, és amit szeretnél, azt álmodod, ha a második, akkor nem tudtad még feldolgozni, ami történt, fel kell dolgozni, menni fog, ha a harmadik, mint nekem, akkor hagyd történni az eseményeket maguktól, és ne akard megfejteni, mit álmodtál, figyeld, mi történik a valóságban, ha egyezik az álmoddal, hajrá.

2008. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
velem uygan ez van,igy szó szerint,ugyanez a szituáció.Én nappal is érzem,hogy nem kéne hogy ennek vége legyen,szerintem te is érzel valamit iránta.
2008. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mi csak jóban vagyunk...most teljesen lefoglal, hogy egy másik az enyém legyen :P
2008. dec. 20. 18:14
 6/6 anonim válasza:
velem is ez van, csak azzal a különbséggel, hogy az előző barátommal 4 éve szakítottam, és most 4 hónapja van egy új pasim, nagyon szeretem, de mostanában egyre gyakrabban álmodok az előzővel olyanokat, h csókolózunk, moziban vagyunk, stb... elég fura érzés, mert napközben is ezen agyalok, hogy most akkor tudat alatt mégis az előzőt szeretem?? vagy mi? :S
2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!