Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha többször álmodok az egyik...

Ha többször álmodok az egyik tanárommal az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyik álmomban vízparton cigiztünk. Máskor meg azt álmodtam, hogy fakton valami személyes problémájáról beszél, és elsírja magát. A mai álmomban csak szimplán feltűnt. Van ennek valami jelentése? Nem vagyok jártas az ezotériában, ne nevessetek ki kérlek...

2020. nov. 17. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha
2020. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó szándékú nevelőként óva int egy meggondolatlan lépéstől.
2020. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ezt hogy érted? Bocsánat, tényleg zokni vagyok ezekhez.
2020. nov. 22. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Fokozottan figyelned kell arra, hogy nehogy valami kellemetlen vagy rossz dolgot csinálj.
2020. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dicséritek egymás képességeit(vízparton), de mégis nehezen jöttök ki egymással(cigiztünk).

Máskor meg hogy több órára lenne szükség(fakton), hogy azt a tudást át tudja adni, amit szeretne(valami személyes problémájáról beszél), és ennek így nincs értelme(elsírja magát).

Többször eszedbe jut(szimplán feltűnt).

2020. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 a második pontoddal nem értek egyet. :D nagyon is jól kijövünk kedvenc tanárom, és néha úgy tekintek rá, mint második anyukámra. Sokat beszélgetünk. Néha ő is megosztja problémáit.
2020. nov. 25. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy cigiztünk az leginkább a ködösítésre vonatkozik. Mert bizonytalanok vagytok azért, hogy a másik meggondolatlanul felrúghatja ezt a meghitt viszonyt, ami köztetek van.
2020. nov. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!