Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmaim vannak, régmúlt és...

Rémálmaim vannak, régmúlt és "friss" iskolai gondok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget bántottak és bántanak is az iskolában. Nincsenek sikerélményeim, akármennyit is készülök 3-asnál jobbat nem sikerül szereznem. Már ott tartok hogy kezdem feladni. Nem akarom feladni de nincs energiám már tanulni és szembeszállni azokkal akik lehúztak oda ahol jelenleg is tartok. Tudom, marha gáz amit most fogok írni de rendszeresen ágybavizelek éjszakánként azok miatt amik történtek. Amint hazaérek rögtön sírhatnékom van.

2020. nov. 18. 20:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mit csinálsz, hogy bántanak? Mert tőlem féltek.
2020. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod? Miota van ez?
2020. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmit sem csinálok és lehet ez a baj. Nem vagyok fent tiktokon, nem öltözködöm a mai divathoz. Fiú vagyok, és kamasz. Egy éve kezdődött és szépen lassan uralkodott el egyre erősebben rajtam ez a gondolat. Először betudtam hogy a kamaszodás ezzel jár de érzem már hogy ez nem az átlagos minden második korombelin jelenlevő "depresszió".
2020. nov. 18. 20:35
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is rendszeresen ágybavizeltem régebben,azért mert kegyetlenül szorongtam. Én azt mondom tegyél meg minden tőled telhetőt DE ne terheld tul magad semmivel sem.Soha ne add fel,ezt jegyezd meg mert van olyan hogy ugy érzed vége,elfogyott az összes erőd,motivációd de soha ne add fel és a végén sikerülni fog

Azzal kapcsolatban, hogy bántanak a suliban: Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket. Tudom,nehezebb megtenni mint mondani. Nem gondoltál arra hogy iskolát váltasz? Lehet máshol nem piszkálnának.

2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
És az lemaradt,hogy nem baj egyátalán hogy nem vagy fent tiktokon. Én sem vagyok fent. A mai divathoz sem öltözöm. Vannak akik megszolnak ezért de őket megprobálom figyelmen kívül hagyni
2020. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogyha ignorálom őket akkor látványosan elkezdik csinálni a cirkuszt, vagy pedig odajönnek és az ő szavaikkal élve - megcipőznek - mert megpróbálom letojni őket.
2020. nov. 18. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, akinek korábban javasoltuk az iskolavaltast, hiába 17 éves vagy és egy éved van érettségiig..de nem akarod, mert félsz, hogy a másik suliban ugyanez lenne?


Akárhogy is, de menj másik suliba.

2020. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:'(
2020. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire nehéz minden egyes nap, egyetlen dolgot tegyél, legyél erős és tarts ki amellett, hogy elvégzed az iskolát. Végtelen hosszúnak tűnhetnek ugyan az itt eltöltött hetek, hónapok, mégis pillanatok alatt elmúlnak, majd nemsokára azon veszed észre magad, hoy amig belőled sikeres ember vált, a téged bántókból csak céltalan, egyik napról a másikra élő emberek lettek. Ne ezért akarj kitartani és erős lenni, de ha kitartó leszel és erős akkor ezt fogod majd látni.
2020. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom mennyi idos vagy, viszont szeretnek Neked segiteni amennyire tudok igy virtualisan.

Engem is bantottak az altalanos iskola utolso ket eveben, iszonyu kegyetlenul. Mindennel. Mert nagyobbak voltak a melleim (mint egyebkent a tobbieknek volt), mert a fogaim nem tetszett nekik, meg mert az en szemelyem ugy altalanossagban egy fokolomposnak szurta a szemet a tobbi meg a csorda szellem miatt agyatlan birkakent vonult utana, en meg hulye modon ragaszkodtam azokhoz az emberekhez es megprobaltam bemeselni magamnak, hogy ez igy oke. Minden nap gyomorgorcsom volt, stb. Anyamek persze nem engedtek sulit valtani, ugy gondoltak, hogy nekem ezzel a problemaval meg kell kuzdeni. Egy pokol volt.

A lenyeg, hogy mikor veget ert es elballagtunk a kozepiskolaba, elhataroztam, hogy megvaltozom, nem tudom hogy mi bajuk volt velem a mai napig, de igyekeztem a sajat jo tulajdonsagaimra fokuszalni es azokat fejleszteni. Igy jottem ra arra, hogy mennyire erzekeny, empatikus, hallgato ember tipus vagyok, talaltam meg a hivatasomat es a mai napig tarto oreg barataimat.

Amit mondani akarok: amit veled tesznek, arra semmilyen szinten sincs mentseg es ami meg nagyon fontos, hogy nem a Te hibad, mindegy mennyire erzed magadat csodabogarnak. Meg torekeny a szemelyiseged, ami szamodra elony is, mert azt jelenti, hogy meg formalhato!


Ha szeretnel privatban beszelgetni, irj nyugodtan es beszelgethetunk.

2020. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!