Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek a visszatérő álomnak...

Van ennek a visszatérő álomnak jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki megfejti egy gyakori álmom.


Talán először kb. fél éve álmodhattam azt, hogy egy ismeretlen városban vagyok, egyedül mentem oda, sötét volt, csak az utcai lámpák világítottak. Egy boltíves kapun mentem át, így jutottam el a városba. Macskaköves utcái voltak, üzletsor volt mindenhol,hatalmas magas épületek. Aztan hazajöttem gyalog, és már örültem, hogy megláttam a házunkat.

Aztan egy következő álmomban szintén ebben a városban jártam. A valóságban fogalmam sincs, hol vagyok, de az álmomban tudom, hogy ismerős, ugyanazon a boltíves kapun mentem át, tudtam melyik oldalon milyen üzletet találok. Aztán mikor beértem, hirtelen kialudtak a fények és sötét lett. Ott féltem.


Pár napja szintén ezzel a várossal álmodtam,mentek szokásosan egyedül, tudtam merre kell mennem, új helyeket fedezek fel. Most betértem egy bárba, ott egy szőke férfival beszélgettem,de nem emlékszem,hogy miről, csak arra, hogy nem akartam hazamenni. Fényképet is csináltunk.


A legdurvább az egészben, hogy az unokahugom,aki nagyon jó barátnőm, mesélte, hogy többször álmodott egy ismeretlen várossal.Félelmetes,de pontos leírást tudtunk adni a városról, álmában ő is ott járt, ahol én.


Valaki tud erre valami magyarázatot?

Miért ismétlődik folyton az álmom, miért vagyunk ugyanazon a helyen?


Válaszokat előre is köszönöm!


2020. nov. 22. 10:33
 1/7 anonim válasza:
34%
Nincs.
2020. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😀
2020. nov. 22. 10:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van sejtése, esetleg álomfejtő, akkor légyszíves írjon!
2020. nov. 22. 18:30
 4/7 anonim válasza:
Szerintem azért álmodod ugyanezt mert erre gondolsz. Esetleg néztetek valamit unokatesoddal,és beszéltetek is rola hogy jo lenne egyszer elmenni ide oda ?
2020. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges. És nem, nem beszéltünk ilyesmiről, nem néztünk filmet sem.

Köszönöm a választ!

2020. nov. 23. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

kb. fél éve. A kapcsolataidról van szó(városban vagyok). Magányosnak érzed magad(egyedül), bizonytalan vagy az emberekben, képmutatók(sötét volt), csak magadban bízhatsz(az utcai lámpák világítottak). Egyébként(jutottam el..) nyitott vagy az új dolgokra(kapun) tisztelettel bánsz másokkal(boltíves), de nehéz megértetned magad(macskaköves utcái voltak), nagyon anyagiasak(üzletsor volt mindenhol), lenézőek(hatalmas magas épületek). Ezért tartasz tőlük(hazajöttem gyalog) és már örülsz, hogy megszabadulhatsz tőlük(megláttam a házunkat).


Egy következő. Szeretet, tisztelet(a boltíves kapun) azt gondoltad, majd örülnek neked, mint üzleti lehetőség(tudtam..találok). Aztán mikor próbáltál valamit elintézni(beértem) nem figyeltek rád(hirtelen kialudtak a fények), elbizonytalanodtál(sötét lett) és féltél.



Pár napja. Magány(egyedül), határozott célod(tudtam merre kell mennem) új barátok szerzése(helyeket fedezek fel). Felcsípsz(betértem egy bárba) egy rámenős(szőke) pasit ismerkedésképpen(..beszélgettem), hogy ne legyél egyedül(nem akartam hazamenni). Jó lenne, ha ragaszkodna hozzád valaki(Fényképet is csináltunk).



Az unokahúgod is hasonlóan érez,mint te(ő is ott járt, ahol én).

2020. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves utolsó!
2020. nov. 28. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!