Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodtam már azt, hogy egy nekem fontos személlyel megyünk valahova autóval, de nem szólunk egymáshoz. Ezek között az álmok között volt olyan is, amikor az illető megfogta a kezem, vagy a vállamra tette a kezét.


Van tippetek hogy ez mit jelenthet? Egyáltalán van valami jelentése?



2020. nov. 22. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én hivtásos fejtő vagyok. Azért tette a kezét a válladra, mert valami megérintette benned és ez így fejeződik ki transzformáció képében. Valójában azért nem szóltok egymáshoz, mert szavak nélkül is tudjátok mire vágyik a másik. Néha nem a szavak a legbeszédesebbek.
2020. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem Tom kibogozni sztem azt hogy a fontos valaki hiába nem szól hozzád mégis amikor megfogta a kezedet azt jelezte hogy számithatsz rá
2020. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 22. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy az illető aki megfogta a kezed azonos nemű volt-e?
2020. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. nov. 23. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked fontos személy szorgalmasan ragaszkodik hozzád(megyünk valahova autóval), de bizonytalan vagy benne, mert titkolózik(nem szólunk egymáshoz). Gratulál, lelkesít(megfogta a kezem), vagy helyesel, ezt vártam tőled(vállamra tette a kezét).
2020. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!