Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit többször...

Jelenthet valamit többször ugyanazokkal a személyekkel álmodni?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat álmodom az exemről, akivel nem beszéltem 5 éve. Mindig vidám az álom, beszélgetünk, hogy mi történt velünk mióta nem találkoztunk. Rácsodálkozunk egymás életére stb :D jó érzés benne lenni az álomban.

Persze most is van egy párom, akit nagyon szeretek, és az exemhez az álmomban inkább... nem is tudom, mintha megnyugodnék mellette. Ennyit érzek, nem azt, hogy vissza akarnám kapni.

Persze lehet az agyam szépít meg mindent :D


Másik álom egy olyan személlyel kapcsolatos, akivel még sosem találkoztam, de rengeteget leveleztünk. Meg rengeteget telefonálgattunk át éjszakákat :D Talán egymásba is szerettünk kicsit, nem tudom, de most van egy kapcsolata, aki eltiltotta a velem való kommunikációtól, ez volt hmmm már... most 3 éve :D

Vele is nagyon kellemes az álom, hasonló érzés, mint az exemmel :D


Visszatérő álmok, vagyis a helyszínek másak, de az érzések mindig ugyan azok ezekkel a személyekkel. Közös vonásuk, hogy mindketten ikrek csillagjegyűek. Csak ennyi kapcsolatot vélek felfedezni kettejük között.



2020. nov. 26. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akire és amire sokat gondolsz azzal álmodsz is, mivel alvás közben is gondolkodsz.
2020. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg el vagyok foglalva a saját kis életemmel és nem gondolok rájuk napközben, lefekvés előtt sem. :D

Persze miután ilyen álmom van a másnap délelőttöm arra megy el, hogy azon gondolkozom, miért álmodtam ilyet már megint? De egyébként magamtól nem agyalok ilyesmin :D

2020. nov. 26. 13:26
 3/5 anonim válasza:
100%

Attól még a tudatalattidban valamiért benne vannak. Talán a jelenlegi kapcsolatodban révbe értél, és ezt a nyugalmat vetíted ki rájuk álmodban, hogy megbékéltél a helyzettel. Vagy épphogy valamilyen probléma van nálatok, és változásra, nagyobb biztonságra vágysz. De neked kell tudnod, hogy összességében az álom mit okoz benned, mi jut róla eszedbe.

Én jellemzően olyan emberekkel álmodom, akikre sokat gondolok, vagy valamilyen befejezetlen ügyem van velük, ami nem hagy nyugodni. :)

2020. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Befejezetlen ügy az van :D

Mindkettő esetben elköszönés és lezárás nélkül maradt a dolog.

Hmmm. Lehet ez az oka :D


Köszi a választ!

2020. nov. 26. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat gondolsz az exedre(álmodom ..ről). Biztonságban érezted vele magad(vidám). Mindig tudott bölcs dolgokat mondani(beszélgetünk), hogy mi a különbség köztetek(történt velünk) és ellentétes a célotok(mióta nem találkoztunk). Semmi értelme az együttléteteknek(Rácsodálkozunk egymás életére). Jó érzés lenne vele lenned. Megnyugtató.


Másik álom. Szeretsz levelezgetni, meg telefonálgatni(éjszakákat), aminek semmi értelme(kapcsolata, eltiltotta). Hasonló(érzés) az exeddel.


Ezek hiányoznak neked(Visszatérő álmok).

2020. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!