Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt almodtam, hogy megszállt...

Azt almodtam, hogy megszállt egy szellem, ez mit jelent ?

Figyelt kérdés
Egész pontosan azt almodtam, hogy megszállt egy szellem és az egyház nem jött hozzank ( nem emlekszem miért ) és miután megszállt utána a lelkem levitte egy helyre ahol csak azután tudtam tőle megszabadulni, hogy kitaláltam a nevet. De ilyen nevű közelebbi rokonom/ismerosom nincs és így fogalmam sincs, hogy ez mit takart volna

2020. nov. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellet volna az egyháznak eljönnie? xd
2020. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a neve?
2020. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Démonűzést Magyarországon nem veszik olyan komolyan.

Keleti megyében beszélgettem e pappal róla. Megyénként egy ördögűző van és itt ő lett. Nem tud semmit róla csak kb mint amit a youtubon mutatott xd.

Hónapokig vizsgálgatnak aztán talán neki kezdenek.

Megértem, hogy nem ment ki hozzád az egyház :D

Mi volt a neve? Később talán hasznos lesz.

2020. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Álmomban nem jött ki az egyház mikor megszállt a szellem , nem a való életben,
2020. nov. 29. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom tudom csak valóságos volt az álmod :D
2020. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hagynak téged önállóan gondolkodni(megszállt egy szellem). Mert nem értenek téged, azt gondolják rólad, hogy romlott vagy(egyház nem jött hozzánk). Ellenségnek tartanak, utálnak téged(lelkem levitte egy helyre). Egy lehetőséged van, hogyha kitalálod mások hogy gondolkodnak(csak azután tudtam tőle megszabadulni, hogy kitaláltam a nevet).
2020. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2020. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!