Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Máskor is voltak már jósló...

Máskor is voltak már jósló álmaim. Ez az lenne? Mert elég hátborzongató.

Figyelt kérdés

Szóval! Odakinn fehér ruhában voltak az emberek. Csapatokba verődve beszélgettek. Aztan jött a hír, hogy ősrobbanás lesz. Nem tudom mi az, ne kérdezzétek. A rendőrök a városban járőröztek és megöltek mindenkit aki kint sétált. Aztán a kint lévő emberek lövöldözni kezdtek. En bent voltam, biztonságban, de nagyon féltem és becsuktam az ablakot,( nem mintha ez segítene:))

Aztán tisztán emlékszem egy mondatra. Vagy en mondtam, vagy valaki, aki ott volta szobában velem csak én nem láttam.

- ezeket nem a Covid nyírja, ki, nem az ősrobbanás, hanem ŐK MAGUK NYÍRJÁK KI EGYMÁST! - az emberekre értette/m akik kinn voltak.

Aztan váltott a kép, az ablakon néztem ki. A feszültség szinte tapintható volt. Odakinn a fehér ruhások feketében voltak. Lehajtott fejjel nekem háttal álltak,és siratták a lövöldözés egyetlen áldozatát. (Nem tudom kit)

Ez mit jelenthet?


2020. dec. 2. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt is sokat foglalkoztat ez a téma, ami most kíséri az életünket, mindennapjainkat. És rájöttél álmodban, hogy az emberek leginkább saját magukat betegítik, viszik sírba, egymáson átlépkedve, fröcsögve nyomják el egymást, mert mindenki a saját érdekeit akarja előtérbe helyezni, átgázolva mindenkin, megelőzve mindenkit. Mint a katasztrófa filmekben, mikor mindenki rohan a vulkán elől, de a vulkán még ott sincs, de a pánik miatt egymáson átgázolva menekülnek, lopnak, rabolnak, elszabadul a pokol, és már előbb meghalnak sokan, mint hogy az igazi baj odaérne. Jól látod, hogy nyugalom és béke kellene, mert az emberek csak ártanak maguknak és másoknak is ebben a necces korszakban, amibe eléggé beleragadtunk idén.
2020. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak az év elején csúnya álmaim, ott is egymást mészárolták a világ minden pontján. Egyrészt van ez a Covid, ami a bizonytalan vakcinától lesz nagyon veszélyes, másrészt ott vannak az agresszív csoportok, akik egymás ellen fordulnak. És ebbe belejátszik a fekete-fehér konfliktus is! Minden bizonnyal a feketék fognak támadni, de végül ember embernek a farkasa lesz! Legalábbis az álmok ezt mutatták! Szerintem jobb felkészülni az esetleges balhéra! Talán MO még biztonságban van, de úgy néz ki hogy az egész világra kiterjedővé akarják tenni!
2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!