Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor azt álmodom, van hogy...

Sokszor azt álmodom, van hogy napokig, megcsal a párom és látom őket együtt, mindig más nővel. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, maximum annyit, hogy önértékelési problémákkal küzdesz, és ez előjön álmodban is, mint gondolat.
2020. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tudatalattid jelez, ha nem hagyod abba a tudatos ezen való rettegést, gondolkodást, egyszer majd önbeteljesítő jóslatként, egy ismeretlen ártatlan nőt meg fogsz nagyon bántani dühödben.
2020. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy.

A fáéltékenység pedig a bizalom és önbizalom hiánya.

Nem betegség, hanem önértékelési hiba.

2020. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 foregon válasza:
0%
Szeretnéd látni ahogy mással csinálja.
2020. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bizalomhiány.
2020. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején visszatérő álmom volt, hogy egy nagyon határozott hang azt mondja: Nem fog sikerülni egy lány miatt.

Nagyon szerettem volna látni azt a lányt, de sose mutatta meg az álmom.


Iszonyatos kisebbségi érzéseim voltak, nem hittem el, hogy ez az egész igaz lehet, hogy engem szeret.


12 éve ennek. Nem csalt meg soha, pedig jó sok hullámvölgy van mögöttünk. Én viszont megcsaltam.:(

2020. dec. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os.Köszönöm, hogy leírtad. 😊
2020. dec. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!