Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Szinte élveztem...

Mit jelenthet? Szinte élveztem is,hogy megcsaltam.

Figyelt kérdés

Nem rég ébredtem... Azt álmodtam, hogy megcsalom barátomat. Átjött hozzán egy fiú és az én szobámba alutt barátom meg öcsém szobájában. Aztán akivel én egyszobában aludtam nagyon jó képű izmos meg egy ilyen totál jól kinézetnű srác, mint a filmekben. Aztán ÉN javasoltam neki, hogy vetkőzzünk neki. Lefeküdtem vele...tisztán emlékszem, hogy húzza a gumit és még én is siettettem, hogy haladjon, mert már nagyon várom. Az egész aktusra emlékszem, és arra is, hogy élveztem. Az álmomban 2 éjszakát tudtunk együtt tölteni a második este mikor már végeztünk benyitott barátom ő sírva fakadt és én meg ott egy szál bugyiban betakarózva ültem az ágyon. Nagyon szégyeltem magam, aztán feljött az egész család és csak kiabált velem, hogy mit tettem. Nagyon rossz volt ahogy ott félmeztelenül ültem, de belül akkor azt nem bántam meg, hogy össze feküdtem valakivel. Ez mit jelenthet? Belül nem vagyok elég hűséges?

Előre köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 4. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáld valóságosan felfogni a dolgokat.

Ha tényleg lenne lehetőséged egy ilyen fickóval összefeküdni megtennéd?

Jelentene valamit? Szereted e a párodat annyira, hogy ellenállj a kisértésnek? Vagy túl gyenge lennél hozzá?

Mit élveztél rajta? A megcsalás volt a jó vagy a másik sráccal való összebújás?


Amennyiben csak annyi lenne a probléma, hogy ha úgy jön ki a helyzet és álmaid férfija kezdeményezne és nem tudnál ellenállni egy alkalommal, akkor az tűrhető szerintem mert a vágynak nehéz nem et mondani ilyen helyzetben. De a párodat emelet szereted és vele is akarsz maradni és igyekszel kerülni az ilyesmit.

2020. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak szexuális vágyaid amit elnyomsz önmagadban főleg a környezeted miatt. Lehet hogy a pároddal nem tökéletes a szex és vágy egy igazira?
2020. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan akire vágysz. Megtennéd a valóságban is ezt a párod ellen?
2020. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen vannak vágyaim amit párom nem szeretne teljesíteni, mert neki az sok lenne. Mert nekem izgató a megkötözés meg a 3-as. De ő egyiket sem próbálná ki, és ezt valóban elnyomom magamban.
2020. dec. 4. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát azt most megmondom, hogy ez egy átmeneti kapcsolat.

Lesz időd utána kiélni a vágyaidat.

2020. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én se tenném meg ezeket a dolgokat.. Előbb utóbb unalmasnak fogod tartani a párodat, így valóban vagy megcsalod, vagy koppintod.

😏

2020. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te sem tennéd meg utolsó? Mármint a megkötözést?
2020. dec. 4. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a megkötözés a kisebb gond. Ha hármasra vágysz,másra vágysz,ergo legális megcsalásra. Ha a párod szeret,nem fogja tolerálni. Én sem tenném. Keress komolytalababb, szexre èpülő kapcsolatot, abba belefér.
2020. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

hallgass a lelkiismeretedre és fontold meg a dolgot morálisan, ne a vágyak mentén..

az a helyes válasz, ami nyugalmat add hosszútávon és elveszi a terhet belülről..


„Ami Istentől származik, üdvös félelemmel kezdődik és lelki békével végződik. Ami a sátántól származik, nyugalommal kezdődik és viharral, közönnyel, apátiával végződik.” - Szent Pió

2020. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
9-es jól mondja, halhass Allahra. Allāhu akbar.
2020. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!