Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már régóta foglalkoztat ez a...

Már régóta foglalkoztat ez a kérdés , de rendes választ még nem kaptam. Mi lehet ennek az álomnak/jelenségnek a jelentése ? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem is tudom igazából , hogy álomnak e mondható. Kb 12 éves lehettem amikor egyik éjjel egy asztalon feküdtem körülöttem feketeség volt . Viszont felettem emberek álltak akik szintén feketék voltak viszont különböztek a helységben lévő feketeségből. Nem csináltak semmit csak álltak felettem. Az érdekes most jön . Én eközben teljesen a tudatomnál voltam. Próbáltam anyáéknak kiabálni , de nem tudtam kinyitni a számat. Fel akartam kelni az ágyamból és ez sem sikerült. Azok az emberek meg továbbra is felettem álltak. Mi lehetett ez az álom ? Nagysokára végül sikerült megmozdulnom akkor fokozatosan tűntek ezek az emberek. Gondoltam alvásparalízisre , viszont amikor elmeséltem anyának vele is pontosan ugyan ez megtörtént , mint velem is . És apával is ugyan ez megtörtént . Nem egy időben velük is fiatalabb korukban. Eléggé megijeszt ez az egész és már régóta foglalkoztat , hogy mi lehetett ez.

#ezotéria #álom #túlvilág #álomjelntése
2020. dec. 10. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Szerintem alvásparalízis.
2020. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
Az alvásparalízis élmények általában sok hasonlóságot mutatnak. Ez, amit leírsz az egyik tipikus hallucináció, amit paralízis közben tapasztalnak az emberek. Vannak még más tipikus hallucinációk, amikor csak egy árnyat látnak, vagy éppen egy jól definiált, tiszta, rémisztő alakot. Ez az alak kultúránként változik. Van ahol öregasszony, van ahol ördögszerű lény. Más esetekben nem látják az alakot, vagy alakokat, csak a jelenlétüket érzik, és a fenyegetést, amit jelentenek.
2020. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak veled történt volna, akkor alvásparalizis...de így, hogy a családdal is...éreztél félelmet tőlük, vagy csak a helyzet és a kényszerű mozdulatlanság volt félelmetes?

Általában (vagyis sokszor) egyes lelkek szívesen vannak együtt több leszületésben, több életen keresztül...lehet ez egy konkrét emlékeztető mindenkinek.

2020. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is azért kételkedem az alvásparalízisben mert mindhármunkkal pontosan ugyan az történt meg . Félelmet nem éreztem csak attól féltem inkább , hogy nem tudtam kik voltak ezek vagy mit akartak. Szüleim elmondása szerint ők sem érzékeltek félelmet inkább attól féltek ők is , mint én. Azért is kételkedem ebben mert volt még egy ilyen eset ami anyukámmal és velem történt meg szintén vele akkor amikor kb annyi idős volt mint én és ekkor még ugyan azon a hekyen is történt meg velünk.
2020. dec. 11. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy házhoz kötött szellemeitek vannak. Viszont én ufo találkozásos (eltérítéses) történetekben olvastam hasonlókat, hogy a családtagoknak szinte egyforma különös élményeik voltak.
2020. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a problémád(asztalon), hogy feleslegesnek érzed magad(feküdtem), meg bizonytalan vagy(körülöttem feketeség volt). Úgy érzed gond vagy(feketék voltak) mások szemében(emberek álltak) és nagyban függsz másoktól(felettem).
2020. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!