Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Oroszországgal és egyetemmel...

Oroszországgal és egyetemmel kapcsolatos álom (.)?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az egyetemi csoporttal Oroszországba megyünk tanulmányi kirándulásra, ahol meglátogatunk egy helyi egyetemet. Aztán miközben az előadóteremben ülök, és egy orosz előadót hallgatok, kiderül, hogy az oroszok titokban elfoglalták Magyarországot és bevezették az orosz oktatási rendszert.

Én nagyon megijedtem, mert kiderült, hogy az orosz oktatási rendszer nagyon szívatós és a tanárok nehezeket kérdeznek a vizsgákon.

Az álom azzal ért véget, hogy oroszul próbálok beszélni egy vizsgáztatónál, de tudom, hogy úgyis elégtelent fogok kapni.


Ennek van valami jelentősége?

Egyetemista vagyok amúgy.


20/F



2020. dec. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem jelent semmit.
2020. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 III. A nagy károly ***** válasza:
76%
Azt jelenti, hogy tanulni kéne csókolom
2020. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én lányként álmodtam azt kétszer is, hogy orosz katona vagyok, kára hideg van, és valami régi lakótelep-féleség helyre mentünk ki gyakorolni, ahol már senki sem élt. Fel kellett másznunk az épületekre, különböző küldetéseket kellett megoldanunk.
2020. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatod van Oroszországgal a valóságban?
2020. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!