Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki jó álomfejtő segítene?

Aki jó álomfejtő segítene?

Figyelt kérdés

Érdekes álmom volt az elmúlt éjjel. Egy tükörrel szemben voltam egy fiúval, akinek barna göndör haja volt. Arcát nem láttam, de hajába bele is túrtam. Amúgy mellettem feküdt. Én magamat is láttam a tükörben, és mosolyogtam, boldog voltam. Az arcom most elég pattanásos, de ott tiszta volt a bőröm. A tükör egyébként nem volt törött.


Majd valahogy (nem tudom) egy kisbaba került a kezemben, amit a szüleim ágyára tettem le. Anyukám mondogatta, hogy mit kell csinálnom vele, és beszéltük, hogy följebb kéne rakni a babát. És igazából ennyi. Erre az álomra színtisztán emlékszem.


Köszönöm aki segít nekem! Nagyon érdekel, hogy mit jelenthet:)



2020. dec. 22. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágysz a családalapításra, egy társra gyerekre.. Valószínűleg peteérés körül lehettél és ilyenkor a hormonok miatt fiatal nőknél gyakori az ilyesmi sőt akár erotikus álom is
2020. dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező.


Ha az elkövetkező években találkozol egy barna göndörhajú sráccal, akibe bele is szeretsz, akkor tudni fogod mit jelent ez az álom ;)


A pattanásaidra tudok segíteni, Mauers féle svédcseppel kend az arcod naponta, háromszor négyszer. Ez gyógynövények alkoholos oldata. A benne levő gyógynövények segítik a bőr gyulladásának csökkenését és a seb gyógyulást, sokkal kissebbek lesznek a hegek. Arra készülnöd kell, hogy a benne levő alkohol szárítja a bőrt, úgyhogy utána valamilyen hidratáló krémet is használnod kell. De pár hónapon belül eltűnnek a pattanásaid.


Legyen szép a napod!

2020. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyes érzéseid vannak a fiúkkal kapcsolatban(tükörrel..). A biztonságot(barna), titkolózást(göndör haj) jelenti számodra. A személyisége nem érdekel(Arcát nem láttam), de azért szereted őket(hajába bele is túrtam). Amúgy jó ha békén hagynak(mellettem feküdt). Jól érzed magad a bőrödben(magamat is láttam a tükörben), mindig jó a kedved(mosolyogtam), boldog vagy, szeretni való vagy(tiszta volt a bőröm). Ebben nem találtál rosszat, ellentmondást(tükör nem volt törött).


Majd ha lesz kapcsolatod(kisbaba került a kezembe), azt a szüleid szeretetére bízod(ágyára tettem le). Anyukádtól kérsz tanácsot(mondogatta), hogy mit legyen vele(csinálnom), és mennyire legyen fontos családtag(följebb kéne rakni a babát).

2020. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!