Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmokat és jelentésüket...

Az álmokat és jelentésüket mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Édesanyám nemrég azt álmodta, hogy a testvéremnek kiesett a foga. Pont aznap éjjel én azt álmodtam, hogy a testvérem meghalt.

Mennyire kell az ilyen dolgokban hinni? Van okom aggódni?


(Amit tudni kell, hogy a testvérem pár hete beteg volt, kórházban is volt pár napot, de azóta jobban van. Fájt a feje, hányt, fáradékony volt. Volt MR-en, minden rendben. Migrénre vagy magasvérnyomásra gyanakodnak.)



2020. dec. 24. 09:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Amire gondoltam, nem lehet-e, hogy a nagy aggodalom most ütött ki rajtunk
2020. dec. 24. 09:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típusú álmok általában a tudatalattid tartalmát hozzák felszínre. Vagyis, lehetséges az aggodalom miatt.
2020. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már egy olyat, hogy elméletben, aki meghal az álmodban, annak ezzel meghosszabítottad az életét.

Mindenesetre nem tudom, mennyire igaz, de ha saját tapasztalat számít sokszor álmodtam hasonlót, de a baj valójában nem történt meg.

2020. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!