Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon zavaró, mit jelenthet?...

Nagyon zavaró, mit jelenthet? Macska lett a párom

Figyelt kérdés

Szinte minden álmomban azt lámodom, hogy barátom macska. Ugyan az a személyiség, csak nem ember képében, hanem egy macska. Mindig más szituációkban vagyunk, de ezt akkor is zavaró, hogy egy macskával kell megoldanom.

Mit jelenthet az, hogy cicávál változott?


2021. jan. 4. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól emlékszem,a macska negatívum. Valaki rosszat akar neked,azért jelenhet meg macska képében. Valamiért esetleg nem bízol a párodban,vagy neheztelsz rá? Hamis barátot is jelenthet.
2021. jan. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az hogy lehet olyan értelmezéseket olvasni sokfelé, mint amit egyes is írt. De sokan akik leírták ezeket, szintén másoktól olvasták vagy hallották.

Mivel problémákat oldassz meg vele, ezért valamiféle szerszámként szolgál hogy egyszerűbben megérthess dolgokat. Olyan mintha egy csavarhúzóval dolgoznál. Lehet hogy a szerszám nélkül is meg tudnád oldani a problémát (laza a csavar, ezért könnyen kitekered), de könnyebb szerszámmal.

Hogy miért pont macska, nem pedig ember vagy akármilyen másik állat, arra már nem igazán tudok választ adni. De talán valamilyen emlékből jött elő, ami kedves volt számodra, vagy egyszerűen csak.... igazából fogalmam sincs. Talán erre már valaki más tudja a választ.

2021. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%

Szerintem ez egészen csodálatos, hogy ilyet álmodsz. Le tudod írni egy álmod? Szokott egyébként ismétlődni?

A macska egyébként a nőt szimbolizálja. A kígyó meg a férfit. Nekem volt egy macskás-kígyós álmom, nagyon nagyon jó volt. :)

2021. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát az elsőt egy másik kérdésben kiírtam ide.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1085712..


A mostani, meg kicsit bizar, mivel szerelmes voltam a macskámba és ő is belém... Öhm... Leakart feküdni velem.

De mondta, hogy így nehéz, mert könnyű és jobb volt amikor nagyobb volt és nehezebb(magyarán ember)

Aztán felkeltem

2021. jan. 4. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudjatok, de ostobaság azt gondolni, hogy az álmokban egyetemes jelentése van a dolgoknak. A "macska a nőt szimbolizálja"... persze. És amikor egy kislány azt álmodja, hogy kap egy cicát? Ne már.
2021. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

A macska női energia.

Nem lehet biszexuális?

2021. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
semmit se jelent
2021. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az álom egyéni. Neked kell tudni, hogy mit jelent. Én pl. pozitív tulajdonságokat társítok a macskákhoz. Így nekem pozitív lenne az álom. Nekem a macska szeretetet, bizalmat, biztonságot jelent.

Van, akinek meg hamisságot, csalást. Ha te negatívat tulajdonságokat kapcsolsz a macskákhoz, akkor nyilván félsz, hogy valami nincs rendben a kapcsolatoddal, nem bízol a barátodban.

2021. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Most elolvastam a 2 álmot és a nekem írt leveleidet is.

Lehet, hogy úgy érzi, nem tud megfelelni neked, mivel férfi.

És féltékeny a nőkre, akik tetszenek neked.

Vagy te érzed úgy, hogy őneki kisebbségi érzése van emiatt, nem érzi stabilnak a vonzalmadat?...


Nem kérdezted meg őt, hogy ő álmodott-e ilyesmit, vagy veled kapcsolatosat?

Illetve hogyan érez irántad?

Nem féltékeny-e?

2021. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert egy kandúr a szemedben. Folyton a szexen jár az esze, és rád kényszeríti, akkor is mikor nincs kedved hozzá.
2021. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!