Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mikor sokáig vagyok fent és...

Mikor sokáig vagyok fent és lefekszek aludni hangokat hallok?

Figyelt kérdés

Mintha az agyam vagy a fejem mögött beszélne valaki,az este is mondta a nevemet és mondott valamit (de nem akartam gondolni rá mert akkor nem tudtam volna aludni) és ezért elfeljtettem mit mondot. Meg nem csak 1 hang hanem több is..pl azt a hangot is hallottam mikor anyám azt mondta hogy pl. Kész van vagy ilyesmi értelmetlen dolgok. Mit kellene csináljak hogy elmúljon?


Meg a másik hogy mikor valami creepyt álmodok megy allata valami furcsa horrorisztikus muzsika zene.. Ezt sem szeretem



2021. jan. 4. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Creepyt álmodsz. Azt. Magyarul írni ciki.
2021. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

Szerintem az első dolog az úgynevezett hipnagóg hallucináció. Álom és ébrenlét határán alakul ki.

Nekem is sokszor volt / van, tényleg nagyon félelmetes és kellemetlen. :(

2021. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%

Előző vagyok:

Sajnos megoldást nem tudok javasolni. :(

2021. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy kivizsgálást megérne az eset. Lehet, hogy tényleg van valami a fejedben.Ki kéne zárni a szervi okokat.
2021. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 mégis mi legyen a fejemben?
2021. jan. 4. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

4...és a "szervi probléma" honnan ered szerinted hülye gyerek?


Pszichoszomatikus mint minden betegség,ez itt az ezotéria rémlik?


Már megint önjelölt orvosok bazki...a hipnagóg bélyeg magyarul pedig "ébrenlét és alvás határa"...


Egyszerű tudatalatti(fejed hátulján,amivel nem akarsz szembesülni) többlet információ és érzelmi ürítés a szellemi részbe...vagy tudatosan előveszed a téged érintő problémákat bizonyos helyzetekkel és személyekkel kapcsolatban (ilyenkor együtt dolgozol a saját tudatalatti tartományaiddal),vagy hagyod átengedni magadon az alvásküszöbön....ennyi a teendő..


De a szellemi vezetés,összeszedettség ajánlatos lenne...a te életedben te vagy a főnök..

2021. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudatosan hallasz olyan hangokat, amik nincsenek is ott, azt okozhatja arteria stapedius persistens. Ha ez van a fejedben, azt orvosok segítségével ki lehet deríteni, és műthető, bár nagyon-nagyon ritka.
2021. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!