Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban be...

Mit jelent, ha álmomban be kellett törni a Fehér Ház raktárba és ellopni egy bűnügyi helyszínen talált ismeretlen gyógyszert (syndicate vagy ilyesmi)?

Figyelt kérdés

Egy nagy híd vezetett egy sárga majdnem teljesen üveg lifthez, amire csak egyetlen őr vigyázott. Őt sikerült kicselezni, amíg a híd szélén szaladgáló kis lánnyal és anyukájával foglalkozott.

Viszont meglátott, ezért tudtam, hogy kevés az idő.


Amikor leért a lift a harmadikról, benyomtam az összes gombot, hogy később érjen vissza. Tudtam, hogy kevés időm van és telefonon irányítottak, úgy hogy még senki nem járt itt.

Először épitkezésen éreztem magamat, aztán egyre szebbek lettek a folyosók (de csak ízlésesesen csillogás nélkül).


Nem akartam találkozni senkivel, nehogy lebukjak.

Aztán két társam még bejutott.

Az elsőt valakivel keverhették mert vinni akarták öltönyben egy előadásra, mint néző (ő rokon).

A második ismerte a gyógyszer nevét (kolléga).

Vele a raktárban találkoztam. És két ott dolgozó személlyel is. Egész idő alatt az járt a fejemben, hogy mikor lesz két ismeretlen gyanús, aki a raktárban túrkál...de tök normálisak voltak...meg sem fordult a fejükben, hogy nem ott a helyünk...


Meglett a gyógyszer, elköszöntünk, a mellete lévő szobában volt Bud Spencer, neki is mondtunk egy sziát és a cél már csak kijutni volt...


Valami ilyesmi...


Előtte pedig egy összehasonlító programon dolgoztam, ami a műsorban mutat meg valami gyanús duplikációt.

Meg szóltak, hogy nem ismerünk-e egy eltűnt kis lányt. És nem tudtam a telón rákeresni, mert egy másik kollégám nézni akrta és zavart, ha látna valamit a böngésző előzményeimből...


Aztán nem tudom. Felébredtem és két név volt a számon. Heller István és Heller Eszter. Nem tudom miért. Majd jobban rákeresek. Senkit nem ismerek ilyen néven.



2021. jan. 10. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A pisztácia elfogyott.

Felőlem lehetsz Jézus de ebben az esetben légy őszinte.

2021. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!