Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nem volt semmi kép...

Álmomban nem volt semmi kép csak hang volt, és mindig csak azt mondogatta, hogy 24. Ezt legalább 10x, aztán felébredtem. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy?
2021. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számmisztikának nézz utána szerintem
2021. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bármiféle,, kapcsolatod'' a 24 - es számmal? Fontos szám neked? Valaki szülinapja stb?
2021. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor van a szülinapom
2021. jan. 10. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ou, akkor azzal kapcsolatos valami. Ne félj, az álmok lehetnek ijesztőek de ritkán fenyegetések igaziból. Elsősorban tisztázd: jó érzések, vagy rosszak jöttek elő belőled az álom alatt. Viszont lehet, hogy nem huszonnégy, hanem kettő és négy.

Számmisztika: a kettő a kettősség jelképe, az ellentétek, ami végül egy lesz.

A négy a szabályosság szinbóluma: nincs szükség változtatásra, minden jól van ahogy van.

A születésnap az álomban, valami új kezdetét jelenti. Remélem tudtam segíteni.

2021. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Reménytelenül bizonytalan a helyzet(nem volt semmi kép). Az az érzésed(csak hang volt) agymosás, butítás folyik(mindig csak azt mondogatta). Járványveszély(2), bezárkózás(4), csak a hatalom, az erő, a befolyás, az oltás számít(2+4=6). Reménytelen(10x).
2021. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!