Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Letezik az hogy evy elhunyt...

Letezik az hogy evy elhunyt szerettem az almaimban akar komunikalni vlem es megosztani dolgokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mint álomkép igen. Az álomvilág mindent kibír és bármit megjeleníthet, amit te tudattal, vagy tudat alatt vágysz. A valóságban ilyen nincs.
2021. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon könnyű ellenőrizni: kérd tőle, hogy közöljön valamit, amit te nem tudsz, de ő igen, aztán csekkold le a közlés igazságtartalmát. Pl. el van-e dugva valami valahol? Végrendelet, pénz, akármi.
2021. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ott fexik amúgy melletted az agyban?
2021. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aonime válasza:
100%

1

Mi az hogy ilyen a valóságba nincsen ? Minden ami történik velünk az a valóság része:)

2021. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Lehetséges
2021. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Károly farkasok ***** válasza:
62%

Igen! Tényleg van ilyen. Én azt hittem hülyeség... Aztán felnőt fejjel rá kellett jönnöm hogy mindig is voltak körülöttem szellemek és mindig is lesznek. Azért nem erőltették fiatalabb koromban a dolgot mert képes voltam magam beutaltatni egy komoly elmeorvosi kivizsgálásra és csak potyara töltöttem azzal az időt hogy azon filoztam hogy meg vagyok bolondulva.

Örülj neki! Azt jelenti hogy valaki tényleg szeret pedig olyan dolgokat is tud rólad amit elő nincs hogy.

2021. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidéki kislányok esetében lehetséges.
2021. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!