Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor álmodom az egyik osztály társamról. De az a helyzet, hogy utálom, szívesen lennék a való életben is a barátja csak néha gúnyosan hozzám szól vagy hozzánk. De ezt úgy teszi, hogy ránk se néz a levegőbe bámul és úgy mondja mintha nem is nekünk mondaná. Nagyon lenéző,és a legjobb barátom is utálja. De valahogy mindig vele álmodok egyszer azt, hogy este tesi órán megszivattam az udvarunkban. Egyszer belelvertem a fejét a padba csapkodtam de utána elkezdtem sírni megsajnáltam és átkaroltam de csak azért, ne köpjön be.

Tegnap meg azt, hogy nagyon jó barátok vagyunk szinte legjobb barát és együtt nevetünk az órákon először azt hittem, hogy ez a valóságban is így van és rá akartam írni de utána jöttem rá, hogy csak álom volt. És elég rossz érzés volt én nem akarom, hogy az ellenségem legyen de egyszerűen meg utáltatja magát. Régen még év eleje fele mindig meg kínáltam csokival, meg édességel amit vittem el is fogadta és meg is köszönte még se szól hozzám. Egyszer is a mögöttem ülőt kérte meg, hogy kérje el a füzetemet, hogy ő megnézze de nem nekem köszönte meg hanem annak akitől elkérte. :( nagyon zavar én nem akarok egyik osztály társammal sem rosszban lenni.

Valaki segítene? Ez mitől lehet?

Talán azért mert cigány vagyok? De vannak más cigányok is az osztályba azokkal beszél de velem nem ráadásul azok a cigányok a rosszabbak. Engem szeretnek, kedvelnek a tanárok jó tanuló vagyok és az osztály társaim is szeretnek a humorom miatt. De ő nem és ez nagyon zavar..



2021. jan. 20. 08:44
 1/2 Varga Lilian válasza:
100%

A legegyszerűbb ha megkérdezed tőle négyszemközt hogy van e valami baj ami miatt ezt csinálja?

Ha meg "csak úgy" csinálja akkor hagyni kell és nem foglalkozni vele, úgysem lesztek soha jóba, hiszen nem egyezik az èletfelfogásotok.

Az álmok pedig azért vannak mert téged nyomaszt hogy mi oka lehet ennek, de ha választ kapsz a kérdésedre akkor minden meg fog oldódni.

2021. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor fáradtak vagy(este), unalmas az órai foglalkozás(tesi órán) az osztálytársadat megszívattad mindenki előtt(az udvarunkban). Mert mérges vagy(belevertem), hogy nem figyel rád(fejét) csak elvan(padba) és próbálod felrázni(csapkodtam). De utána megbánod(elkezdtem sírni) megsajnálod és próbálsz együttérző lenni vele(átkaroltam), hogy ne vegye komolyan(csak azért, ne köpjön be).


Tegnap meg. Szeretnéd ha nagyon jó barátok lennétek az osztálytársaddal(vagyunk) közös lenne az érdeklődésetek és rád hagyná amit szeretnél(együtt nevetünk) a tanulással kapcsolatban(órákon).

2021. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!