Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet tudatosan álmodni?

Hogyan lehet tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 23:05
 1/4 III. A nagy károly ***** válasza:
100%

nem lehet egyik pillanatról a másikra, hosszas felkészülést igényel ennek a képességnek az elsajátítása.

Először is a mindennapjaidban rendszeresítened kell a szokást hogy megkérdezed magadtól, hogy ez a valóság-e és nézd meg a tenyeredet. Amikor álmodsz a vonalak nem fognak látszódni rajta.

Érdemes elkezdened egy állomnaplót írni. Bármit is álmodsz akár tudatosan akár nem azt írd le amint csak tudod. az sem baj ha csak néhány foszlányra tudsz visszaemlékezni. Ez azért fontos és szerintem elengedhetetlen, mivel velem elég gyakori, hogy amint rájövök hogy álmodom felébredek, mivel elindul az agynak a utinműködése. Ezt a reflexet pedig nehéz kikerülni és ebben segíthet az állomnapló, edzi az agyad arra, hogy alvó állapotban maradjon.


Érdemes tudni, hogy a tudatos álmodás nem pihentető, és nem váltja ki a teljes értékű pihentető alvást. Valamint ritka esetekben paralízishez és akár tudathasadáshoz is vezethet

2021. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát, most én írhatók ki elsőnek, hogy tudatosan.


#1 szépen összefoglalta. Úgyhogy részemről ennyi. Még yt videót linkelhetnék de nem fogok.

2021. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meditálással értem el, kb 2 hét alatt. K'rva jó volt, de aztán nem foglalkoztam vele 2 éve. Tényleg kár mert rohadt jó volt.

Most is álmodok tudatosan, ha nincs rajtam nyomás és úgymond kényelmesen tudok gondolkodni. Úgyhogy segíthet ha rendezed a gondolataidat magadban. Ezt csináltam méditálás alatt.

Fontos még hogy ne hagyd abba a próbálkozást.

Sok sikert!

2021. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Ment a zöld.
2021. jan. 24. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!