Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen visszatérő elemeket,...

Milyen visszatérő elemeket, szimbólumokat figyeltetek meg az álamitokban? És mit jelképeznek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezeknek csak kb van jelentésük, például, ha félsz a viszgától, akkor azt álmodod, hogy megbuksz. Iyenkre gondolok, hogy nektek van-e ilyen, hogy hasonló érzelmekre hasonló képi világa van az álmaitoknak.

2021. jan. 29. 17:52
 1/10 Grimfox ***** válasza:

Vonat, vagy megpróbálok hazajutni, de sehogy sem jön össze. UFO észlelés/eltérítés.

Az első mindig valami olyan helyzetet jelöl, ahol nincs irányításom afölött, amerre az életem tart, és mindig rossz irányt jelöl. Ha lekésem a vonatot, ha a vonat kisiklik, ha nem tudok átkelni a vágányokon, mind másként módosítja a jelentést.

A nem tudok hazajutni az reménytelen próbálkozást szokott jelölni, és a biztonság elérésének képtelenségét.

Az UFO-s álmok mindig félelmet jelölnek, és mindig elkerülhetetlen, kivédhetetlen dolgokat.

Elég sok ilyet figyeltem meg. Főképp a rémálmok között. Ami nem rémálom, azzal kevesebbet foglalkozok.

2021. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinte csak visszatérő álmaim vannak, sajnos nagyon kevésre emlékszem, ez a marihuána mellékhatása. Legtöbbször kihullanak a fogaim, ezt mondjuk nem nagyon szeretem. Régebben lábgörccsel is rengeteget álmodtam. Gyerekkoromban rendszeresen álmodtam olyasmit, hogy csak a plafont bámultam sötétben, azon pedig különböző minták váltakoztak.
2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon stresszes vagyok, akkor sokszor előfordult már, hogy azt álmodtam, hogy kiesik a fogam. Mindig más, néha csak egy, néha sok és mások a körülmények a helyszín, csak az az azonos, hogy elkezd mozogni a fogam és kiesik. Nagyon utálom amúgy, borzasztó élethű mindig és olyankor élénken átélem a félelmet, kétségbeesést, pánikot és a szorongást.
2021. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még jöhetnek.


Ilyen foghullásom nekem is szokott lenni. De nekem össze vissza, nem csak stressznél.

2021. jan. 29. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem se csak akkor volt, mikor nagyon stresszes voltam, csak főleg akkor, így ahhoz tudnám kötni.

Általában álmomban is azt a lelkivilágot élem meg, mint amiben valójában vagyok, csak más szituációban.

Néha meg valami teljesen random dolog jön, aminek semmihez semmi köze, csak valami régi dologból alakulhatott az az álom, de nálam ezek a ritkák.

2021. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Szintén foghullás, ufo észlelés.
2021. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Foghullás

Víz - valamit ellep a víz pl utat, és egyre több és több lesz. Van hogy elmerülök. Általában koszos.

Visszamegyek regi sulikba - ált suliba vagy gimibe

2021. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes ez a foghullásos szimbólum sokaknál!


Az én álmaimban a hirtelen éjszaka-nappal változások a jellemzők, egyik pillanatról a másikra, illetve a térgörbülés. Amikor álmomban valaki bánt vagy félek, akkor nagyon picinek érzem magam és fölémgörbül a tér, az égbolt, minden...

2021. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg mindannyiunk átélte a tejfogak kihullását, így ez egy közös trauma bennünk, ami vissza-visszatér álmok formájában. Nincs benne semmi meglepő.
2021. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ház az utca végén


Általában évente jön vissza ez az álmom. Pár éven át azt álmodtam, hogy bemegyek egy birtokra beszélgetek az ott élőkkel. Volt már olyan is, hogy üldöztek. Minden évben változó.

Tegnap tért vissza ez az álmom de most valamiben más volt. Nem mentem be a birtokba, hanem csak megálltam előtte és néztem a házat. Amúgy az álmom úgy indult, hogy mivel a szüleim hamarosan elfognak válni én elkezdtem házat nézni az apukámnak. És eljutottam az utca végéig. Megérkeztem a házhoz és ugye elkezdtem nézni, majd kijött egy ember a házból (mindig ő van a visszatérő álmomban) és észrevett, elfutottam és onnan az álmom átváltott másra.


Azt tudni kell az utcánkról, hogy ahogy megyünk le az utca végére ott nincs ház, amúgy közvetlenül az utca végénél van egy vasút.

2021. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!