Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meg fogok...

Azt álmodtam, hogy meg fogok halni. azóta pedig rettegek tőle. segítség?

Figyelt kérdés

azt álmodtam, hogy lelőttek, és tudtam, hogy már nincs sok hátra. nagyon elkeseredett voltam, hisz még fiatal vagyok (18) és alig éltem.

azóta minden este mikor lefekszem attól félek hogy nem kelek fel reggel, vagy hogy valamelyik családtagommal lesz ez.

2019ben veszítettem el első rokonomat, 2020ban pedig nagyapám, ezért mindig arra gondolok, ki lesz a következő...

nagyon rossz, nem tudom mit tehetnék.

eddig úgy véltem a halál természetes dolog és én sem félek tőle, viszont amióta tudom mennyire összetör ha elveszítek valakit, rájövök, hogy ha ez újra megtörténik mégnehezebb lesz.



2021. febr. 4. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A halál egy olyan dolog amit nem tudsz kikerülni, semmi értelme olyan dologtól rettegj életed végéig amiről nem is tudod milyen igazából. Szerintem csak akkor tudsz teljes és boldog életet élni, ha nem gondolsz a halálra és nem félsz tőle. Persze gondolni mindenki gondol rá, de úgy folyamatosan.

Mellesleg egy szerettünk elvesztése is ilyen. Egyszer bekövetkezik és akkor már nem lehet visszahozni. Nagyon fájdalmas érzés, tudom, de ez egy olyan dolog amin jobb hamarabb túltenni magad. Nem tudom, hogy mennyire hiszel ezekben a spirituális dolgokban, de sokszor van amikor a halott szeretteink üzennek nekünk.

2021. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem fog vigasztalni, de én is sorban vesztettem el a szeretteimet.

Papámat gyerekkoromban, mamámat, akihez közel álltam, 18 évesen, és anyumat 23 évesen. Most vagyok 25.


Mikor anyum meghalt, bennem is alalult ki egy kis félelem a halál iránt, de párhuzamosan egyfajta érzéketlenség is.


Mert ilyenkor megtapasztalja az ember azt a tényt, hogy az élet mennyire mulandó. Hogy a halál valójában mennyire közel áll hozzánk, mert bármikor bármi történhet, bármikor meghalhatunk. A legtöbb ember erről nem vesz tudomást.


De akik látják elmenni a szeretteiket, azok ezt is látják. És ez az, amit nem könnyű feldolgozni, hogy ez megtörténhet.


Ezzel én is szembesültem, de én már ezt valamennyire elfogadtam. A halál az egyik legtermészetesebb dolog a világon szerintem, és az egyik legjobb tanító.


Megtanít arra, hogy az életedben a legbiztosabb pont saját magad vagy.

2021. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!