Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Szóval szerda este óta eleg szomoru es lehangolt vagyok de.. nemtudom miert. Es ma delutan mikor elaludtam volt egy resz hogy nemtudtam feljonni a viz alol de hallottam tisztan amiket mondtak nekem nem volt levegom se de aztan eros kuzdes utan sikerult feljonnom es felebredtem. Koszonom ha segitetek<3

2021. febr. 5. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a kiválasztott!

Neked kell majd megölni tuggyukkit!

2021. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha logikusan próbálok gondolkodni sztem azt jelentheti hogy valamit el akarsz érni és érzed hogy nagy erőfeszítés kell hozzá
2021. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és közben örülsz majd neki
2021. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod(nem tudtam feljönni), hogy hazugságban tartanak(víz alól), pedig tisztában vagy a helyzettel(hallottam tisztán..), hiába nincs türelmed(nem volt levegőm). De aztán sikerült túltenned magad rajta.(feljönnöm).
2021. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!