Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt a...

Miért álmodhattam ezt a nagyszüleimmel?

Figyelt kérdés

Már nem először álmodtam a halott nagyszüleimmel, de ez más volt. Gyakran tudom, hogy már nem élnek, és úgy jelennek meg, és csak álmodok. Ez most is így volt. Viszont ezúttal teljesen más volt, nem szimplán beszélgettünk, vagy megöleltem őket stb., hanem egy különös érzésem volt közben végig. Talán megismertem a tökéletes harmóniát, vagy boldogságot. Nagyon jó érzés volt, és ilyen jót még sosem érezhettem. Olyan volt, mintha mindenki örülne, hogy együtt vagyunk, még a nagyszüleim is, pedig eddig csak úgy megjelentek az álmaimban olykor. Egyébként a szüleim, és vagy csak az egyik, vagy mindkét testvérem is benne volt.

Mitől lehetett ez, és miért volt ennyivel másabb?



2021. febr. 9. 18:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Bántam utána, hogy nem tartott örökké ez az érzés, de rájöttem, hogy akkor halott lennék, ha örökké tartana. Ilyen lehet a mennyország is, ahol mind együtt vagyunk és csak szeretet és boldogság van?
2021. febr. 9. 18:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hiányoznak a nagyszüleid, nincs ebben semmi furcsa. Rengetegen álmodnak halott rokonaikkal.
2021. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!