Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a beteg...

Mit jelenthet ez a beteg visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Van ez a visszatérő álom, amiben az ex barátnőmet bántom. Elég részletes. Van, hogy kézzel nyomom ki a szemeit, van hogy láncfűrésszel megcsonkítom, utána pedig megölöm, vagy már fűkaszával is összevagdostam. Az álomban ő nem mond semmit, ami kiváltaná ezt. Egyszerűen annyira emlékszem, hogy bántom őt. Fontos tudni, hogy sosem ártottam neki és nem is tudnék. Ez csak pár beteg álom. Gondolom az okozza, hogy megcsalt. Mikor elhagyott, úgy fél évig depressziós voltam, de szerencsére már teljesen jól érzem magam és nincs is bennem semmi visszafojtott harag vagy csalódás, sőt, inkább megköszönnék neki sok mindent. Ennek már egy éve és úgy érzem továbbléptem. A sok meditálás helyretett pár hónappal a depi után. Nem tartom magam beteg embernek, nem is lennék képes ilyenekre. Szerintem csak az agyam próbálja teljesen kizárni. Mit gondoltok?

2021. febr. 11. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az elméd igy nyugtassa a lelked
2021. febr. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus😱
2021. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hu, hát ez bagyon durva, biztos nincsennek elnyomott értelmeid amiket a tudat alattidban valamiért rajta élsz ki?
2021. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos teljesen biztos nem lehetek, de úgy érzem teljesen harmonikus az életem. Kétlem, hogy egy kialakuló szociopata fortyog bennem. Lehet azért kéne az a doki :D
2021. febr. 11. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg tényleg mélyen érintett, hogy megcsalt téged, annál sokkal mélyebben, mint ahogy gondolnád.

Ez esetleg a későbbiekben okozhat gondot, amikor valakiben meg kell bíznod majd.

Erre figyelj oda, hogy ez a dolog ne károsítson meg annyira, hogy ne tudj bízni másokban sem.

2021. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami elfojtott harag? Én exemről csak jól megk.rós álmokat éltem át vagy, hogy újra és újra elmondja, hogy nem szeret már és az új hapsijával együtt látom őket.
2021. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem még barátnőm se volt soha :(


25/F

2021. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!