Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eddig mindig rosszat álmodtam,...

Eddig mindig rosszat álmodtam, ha a párom mellett aludtam, van összefüggés?

Figyelt kérdés
Eddig négyszer aludtunk együtt, hiszen csak 4 hónapja jöttünk össze. Kettő alkalommal bulin aludtunk és kettő alkalommal nálam. Nyugodtan alszok el, boldogan, de mégis rémálmaim vannak, általában menekülök valaki elől, vagy rejtőzködök, vagy csak félek valamitől. Utána alig tudok visszaaludni. Nem szoktak rémálmaim lenni szinte soha, ezért is furcsállom. Szerintem kell, hogy legyen összefüggés. Az is érdekes, hogy ő még sose jelent meg az álmaimban. Semmilyen formában, pedig már egy éve ismerem körülbelül.

2021. febr. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár olyan banális dolog is okozhatja, mint hogy mondjuk meleged van olyankor (jobban felfűtöd a szobát, mint egyedül, és még az ő testmelege melletted), és ettől vannak rémálmaid.
2021. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Én sem szeretek a csajommal aludni, szóval néha megvárom, míg elalszik, utána meg kimegyek a kanapéra TV-zni meg ilyesmi és ott alszok el. Nem mindenkinek való ez. Kifejezetten zavar, ha átölel meg ilyesmi, viszont kutyákkal nagyon szépen és nyugodtan alszok.
2021. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet vmi olyan parfumot vagy habfurdot hasznal amire a szervezeted igy reagal.
2021. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
vagy részegen vagy túlkajáltan alszotok el
2021. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Félsz töle
2021. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félsz attól, hogy a lánynak zavarod a békés alvását. Félsz a lány kritikájától az alvásoddal kapcsolatban.
2021. febr. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!