Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran egy...

Miért álmodok gyakran egy régi baráttal akit már 9 éve nem láttam?

Figyelt kérdés

Régen nagyon fontos volt nekem, hirtelen és értelmetlenül ért véget a barátságunk.. azt hittem folytatódni fog, de sajnos másképp alakult egyszer évekkel ezelőtt keresett de nem tudtam sajnos reagálni. Így már nincs sok esély hogy megtaláljuk egymást. :( És nem is nagyon merem keresni, ez hosszú. De hiányzik néha de már megtanultam nélküle élni.

Egyszer tavaly párommal autóval megnéztük a házukat kívülről, égett a szobájában a villany és annyira rossz volt hogy valaha nagyon sokáig oda jártam most meg már nem mehetek be. Még a kisboltba is bementünk, ahova nagyon sokat jártunk nagyon furcsa volt..


A lényeg hogy sokszor előjön álmomba pedig lassan már egy évtized eltelik pár év múlva.


Mi lehet annak az oka hogy álmodok vele sokszor?


24/n



2021. febr. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik. Te magad írtad lol
2021. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de már nagyon sok év eltelt
2021. febr. 11. 20:52
 3/4 kerjoz ***** válasza:
phúúú hát ha ennyire benned van még ez akkor beszélnék vele valahogy! oszintén!
2021. febr. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarod fel keresni?
2021. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!