Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Bent vagyok a szobámban be jön egy gyönyörű lány, be volt festve a haja szőke barnával bobhair zöld kontakt lencséje volt és a végig néztem rajta (mintha ismertem volna mert azért jött hogy befestette a haját[?]) véleményt várt a hajárol én pedig mondtam hogy mennyire tetszik. Útána ölelkőztünk és csókolózás


Később itt volt mamám hármasban beszélgetünk, az után teljesen megváltozott fekete hosszú haj, másabb orr, szem, stb.

Kutakodott anyám, tesóm cuccai között én pedig szóltam neki hogy hagyja abba mert nem az én dolgaim, de ő folytatta azzal az indokkal hogy együtt vagyunk és meg teheti, vitáztunk és már nem volt szimpi a csaj.


Az az álom üzenete hogy nem a külső számít?


(tudom nem valami nagy álom de jól esik elmondani valakinek az álmaim😅)



2021. febr. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen :D

Nem minden az első benyomás, de még abban is lehet felfedezni "gyanús" dolgokat (zöld kontaktlencse=a szem a lélek tükre, de eltakarja a lencse a valódi színt, tehát a valódi belsőt). Azt gondolod, hogy a lány nem is akar mást mutatni, csak ezt a felvett álarcot, amivel neked akar tetszeni (meg is kérdez róla, te pedig belesétálsz a "csapdába").

Erre akkor derül fény, amikor már beengedted őt a privát szvérádba, mert akkor mutatja meg igazi valóját. Ebben pedig az is benne van, hogy te nem szeretnéd, ha a magán- illetve családi életben turkálna valaki, és erre az sem ad idonkot, hogy együtt vagytok.


Remélem segítettem :)

2021. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy majd egy ismerősöd befog törni a tesód házába.
2021. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!