Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a szornyu...

Mit jelenthet ez a szornyu visszatero alom?

Figyelt kérdés

Amiota meghalt nagymamam - aminek tobb eve mar - azota rengetegszer almodom vele, azonban nem a legvidamabb korulmenyek kozott.

A fo motivum ezekben a halal, ugyanis legtobbszor azt almodom, es arra riadok fel, hogy ot megtalalom elhunytan. Legtobbszor almomban egy korabban kialakult felelmem valosul meg, meghozza hogy atmegyek reggel hozza, es bezart ajto mogott latom, hogy meg nem kelt fel, es hiaba dorombolok az ajton, nem reagal. De peldanak okaert talalkoztam vele hazafele menet, amikor nagyon riadt volt, mert allitasa szerint nem mer bemenni a hazaba, mert var ra az ordog. Vagy eppenseggel benezek egy szekrenybe es ott fekszik elhunytan.

A nagymamam egyebkent nagyon kozeli kapcsolatban volt velem, talan kozelebbi is volt, mint a szuleimmel. Ha a szivemre tesztem a kezem, nem tudnam megmondani, hogy el tudtam-e mar engedni. Inkabb ugy erzem elnyomom ezt magamban.

A velemenyetekre lennek kivancsi - mit uzenhet ez az alom, ha egyaltalan uzenni akar, vagy szimplan a korabban elnyomott belso felelmem ereszti ki magat?



2021. febr. 13. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, Édesapummal nekem is van ilyen
2021. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oszinten sajnalom! :(
2021. febr. 13. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább azt kéne magadban tudatosítani, hogy nem tehetsz róla. Nekem is vannak ilyen álmaim anyuval. És rájöttem, hogy azért mert bánt, hogy nem tudtam "megmenteni". De ha ezekben az álmokban a pánik helyett a szeretet van bennem, akkor jobb érzésekkel ébredek fel és a rossz álmok is azóta javultak.
2021. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!