Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha halott öregassz...

Mit jelent, ha halott öregasszonnyal és kutyával álmodtam, és az előbbit feltálalták?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon undorító dolog történt álmomban, fogalmam sincs hogy álmodhattam ilyet. Valami olyasmi volt, hogy az utcán egy pincegarázs bejáratában ott feküdt egy asszony és mellette 1 m-re egy kutya, és bár messze voltam tőlük, egy orrfacsaró bűz is volt az orromban. A következő jelenet pedig, hogy ismerősökkel egy kerti partyn étkeztünk, és egy sült csirkére emlékeztető dolgot ettem, ami valójában a halott asszony húsa lehetett. Mit jelenthet ez? Nem szoktam ilyesmit álmodni, és rendesen felkavarta a gyomrom egész napra, akármikor erre gondolok, elfog a hányinger.
2021. febr. 16. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Megbántottál mostanában valakit vagy valamit?
2021. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamit hogyan bántasz meg?
2021. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Valami kutyát 😁

Honnét vetted hogy a romlott húst érted?

Ha álmodtam csak újra bevillant az asszony képe miközben a sült csirkét érted akkor sem biztos hogy az asszonyt érted.


Én élőben egy bomladozó feregjarta szarvas tetemét láttam a dögszagot napokig éreztem utánna otthon is.

Aznap nem ettem sokat a látvány a szag folyton bevillant.


Úgyhogy ha ehhez hasonló volt az természetes...

Viszont ha a sült csirke szerű cucc (én a combot szeretem) előbb lehetett kutya, mint sem az asszony.

Szerkezeti felépítése alapján az ember jobban hasonlít a disznóra mint a csirkére ellenben a kutyával.


Az álmod félelemből, születhetett, megbizol e a barátod van kinél a party volt?


Az asszony és a kutya, nekem az egyiptomi anubis képre emlékeztetett, a halál kutyafejű istenére.

A halál az elválást, a változást valami végét jelenti.

A barát kinél voltál lehet megsértett így elvesztetted benne bizalmad...

2021. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!