Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent amit álmodtam?

Mit jelent amit álmodtam?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja alakulóban volt egy kapcsolatom. A srác kb egy hónapja minden ok nélkül letiltott,amit nem értek miért, hiszen a legsotetebb pillanatokban ott voltam neki.

És akkor most jön az álom rész, többet is álmodtam.

Az első álom:

Azt álmodtam, hogy moziban voltunk ahol csókolóztunk meg ölelkeztünk. Aztán átmentem hozzá (nem olyan háza volt mint a valóságban) egy tóparti lakása volt. Sok vendég volt nála, mindenki hozott egy kutyát. A srác kutyája volt a legkisebb és láttam hogy a többi kutya meg akarja harapni az ő kutyáját. Ezért leguggoltam a kiskutya mellé és megvédtem.

A második álom:

Valami kiránduláson voltam egy idegen csapattal és a Duna alatti alagutat néztük meg. Amikor kijott egy masik csapat akkor mehettem be az en csapatommal. Amikor kijott az elozo csapat, akkor meglattam a sracot es koszont is nekem es en is visszakoszontem. Ezutan vegigmentunk a csapatommal az alaguton. Az fontos, hogy amikor odaertunk az alaguthoz akkor tél volt, nagy hó volt mindenki szankozott meg havat lapatolt. Amikor kiertunk akkor meg nyar volt. Es amikor kijottunk akkor lovasokat lattunk es fejbe dobtak egy konyvvel es eltort az allkapcsom.

Ennyi lenne. Szerintetek mit jelenthetnek? Probalok tullepni a sracon, de mindig rola álmodok es igy nagyon nehez..



2021. febr. 16. 00:27
 1/3 anonim válasza:

Ne törődj a fiúval találsz jobbat nála ne félj.


Térjünk rá az álom részre.


Az első álomban moziban voltatok és csókolóztatok megölelkeztetek. Mivel az agyad nem tud régi szép emlékeket újrajátszani, magától generálja azokat. Aztán átmentél hozzá, de nem olyan volt a háza mint amilyen valójában hanem egy tóparti lakása volt. Sáp mellett volt a ház? Az hogy leguggoltál a kiskutya mellé és megvédted, az önzetlen mivoltodra utal. A második álomban kiránduláson voltatok, egy alagutat néztetek meg. Átmentél az alagúton? Vagy visszafordultál? Köszöntetek. A köszönés lehet hogy tovább tartott, mint gondolnáéd. Mert amikor bementél tél volt és a szomszéd meg havat lapátolt de amikor kimentél akkor már nyár. Lehet hogy ezt a néhány hónapot sokkal többnek, sokkal komolyabbnak érzed. A lovas milyen könyvvel dobott állon? Találsz nála jobbat ne aggódj emiatt.

2021. febr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen egy nádasos tó mellett volt a háza. Átmentem az alagútona csapatommal haladva. A lovas egy fehér vastag könyvvel dobott meg.

Igazából csak érdekel tudatalatt mit gondolok róla és belül hogy élem meg a mostani negatívabb időszakomat.

2021. febr. 20. 00:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ egyébként!:)
2021. febr. 20. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!