Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Most keltem fel, és azt álmodtam, hogy egy házon belül leszúrtam 4-5 embert egy konyhakéssel, akiket nem ismerek. Amikor ezt tettem nem éreztem semmit, csak meg akartam őket ölni, és az volt a cél, hogy meghaljanak. Mindenkit koponyán szúrtam. Miután megöltem őket nem éreztem megbánást, csak azon gondolkoztam hogyan tüntessem el őket. Miután felkeltem egy nagyon nyomasztó érzés fogott el emiatt, főleg mert eddig nem álmodtam olyat, hogy valakit én öljek meg, eddig mindig engem akartam megölni álmomban.

2021. febr. 17. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha igaz amit leírtál és nem más okból tetted fel a kérdést, javaslom, hogy keress fel egy pszichológust mert valami nagyon gonosz lappang benned.
2021. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan már, nincs ebben semmi gonosz. Hülyeséget álmodtál, mindenkivel előfordul. Nem jelent semmit, ilyenkor az önkontroll is kevésbé működik az emberben, az agyad meg csak hallucinál össze mindent kontrollálatlanul. Ezért is hülyeség az összes álom jelentést kutató kérdés.
2021. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért menj biztosra és keress fel egy pszichológust. Légyszi
2021. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus ki fog röhögni, ha egy álom miatt mész el hozzá. Pont azért, mert a pszichológus tanult pszichológiát, és tisztában van az álmok "jelentésével".
2021. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

"Ezért is hülyeség az összes álom jelentést kutató kérdés."

?????

2021. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Látszik hogy te csak annyit tudsz hogy hú a pszichológus milyen okos de soha semmi pszichológiával kapcsolatos tanulmányt nem olvastál el. Ez igenis utalhat személyiségzavarra
2021. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Egy olyan álom, hogy valaki leszúrt pár embert, nem utal semmire. Ha ez rendszeresen megjelenő motívum, akkor érdemes elgondolkodni rajta, de egyszer egy ilyen nem jelent semmit. Valószínűleg látott valami hasonlót a tévében, hallott egy hírt, még csak nem is biztos, hogy pont ezt, amit álmodott, csak hasonlót. És máris megvan az álom.

Azt, hogy hülyeség az összes ilyen kérdés, arra értettem, amikor itt nekiálltok elemezni, hogy a szoba azt jelenti, hogy a konyhakés azt jelenti, hogy az unokatestvéred vesemelléki-gyulladást fog kapni, a koponyán szúrás meg azt, hogy lesz egy kismacskád hamarosan. Mert az álmoknak nincs univerzális jelentése, azt kizárólag az egyén fejében lehet megtalálni. Az álmok önmagukban nem jelentenek semmit, azok max. tünetek lehetnek.

2021. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezt írta: "leszúrtam 4-5 embert egy konyhakéssel"


Engem nem ez aggaszt.

Hanem ez:

"Miután megöltem őket nem éreztem megbánást, csak azon gondolkoztam hogyan tüntessem el őket."

2021. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De ez csak egy álom volt, hello.
2021. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy álom!

Miután felébrett nyomasztotta, tehát elborzatt ettől, ez normális. Ha felébredt volna és úgy érezné, hogy:

aztaa milyen fasza fura álom!(☝︎՞ ਊ՞)☝︎

Na az már pszichológus gyanus eset lenne, de ez csak egy buta felkavaró álom volt.

2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!