Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni? Tényleg üzenet?

Halottal álmodni? Tényleg üzenet?

Figyelt kérdés

Édesanyáml idén ment el, sokat álmodom róla hétköznapi dolgokat, de ilyeneket a halála előtt is sűrűn álmodtam vele. Viszont pár hónapja nagyon fura álmom volt, amit azóta sem tudok kiverni a fejemből.

Nem sokkal a halála után visszajött és úgy tett mintha nem halt volna meg. De nem beszélt. Erőltette hogy életben van, mászkált ide oda és sokkoló de nem volt rajta ruha sem és véres is volt. Egyáltalán nem foglalkozott ezzel. Viszont én nagyon megijedtem és kértem segítséget a többi családtagtól. Csak sírt, semmit nem mondott. Mintha lelki ismeret furdalása lenne valami miatt és látszódott, hogy nagyon nem akar elmenni.

Mondtam neki, hogy mindannyian büszkék vagyunk rá. Akkor meghatódott. És felkeltem.



2021. febr. 17. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként beteg volt és nagyon erős nő. De ezt a ruhátlanságot nem értem. Amikor szépen felöltöztettük a temetésre meg minden. Miért így jelent meg?
2021. febr. 17. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem is volt Édesapàmmal àlmom.
2021. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem ő jelent meg az álmodban, hanem a te tudatalattid képezte le így.


Szerintem aggódsz miatta, hogy mi lehet most vele, és ezért álmodtad ezt. Lehet, hogy nem tudtad a tudtára adni, hogy mennyire szereted és büszke vagy rá, és tudatalatt attól félsz, hogy emiatt nem tudott békére lelni (sírt), vagy azért, mert szerinted nincs kibékülve saját magával/tetteivel (bűntudat, vérfolt), és ezért most szenved, mert nem tudja elengedni a múltat.

A meztelenség arra utal, hogy kiszolgáltatottnak, védtelennek látod őt, akin nem tudsz segíteni, miközben tisztában vagy a helyzetével.

Abban reménykedsz, hogy hátha ad valami jelet magáról, de ez nem történik meg (nem beszél), és megoldásként megerősíted az iránta érzett pozitív érzéseket felé, ami számodra is egy megnyugvás.

2021. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is elég sokat álmodom az elhunyt szeretteimmel, viszont nekem gyakoriak az ilyen furcsa álmok. Pl sokáig visszatérő álmom volt, hogy hirtelen észbe kapok, hogy milyen rég voltam mamánál, és gyorsan elindulok hozzá, és megfogadom, hogy ezentúl gyakrabban fogom látogatni. Ez azért van, mert bűntudatom van amiatt, hogy nem foglalkoztam vele eleget.

Aztán egyszer ezt megbeszéltem vele az álmomban, tudtam, hogy álmodok, de nagyon jól estek a szavai, hogy nem haragszik rám. Viszont tisztában voltam vele, hogy ez csak egy álom, és azért álmodtam ezt, mert próbalok saját magammal szemben elfogadóbb lenni, és saját magamnak megbocsátani, ha már mamával ezt nem tudtam megbeszélni,amikor élt.

2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül habár nem tudom. Én azt mondanám hogy az agyad így próbálja a gyászt feldolgozni
2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de ha egy erős érzésed van, hogy igen, és sejted is, hogy mi lehet, akkor igen, üzenni akarnak, vagy csak simán kapcsolatba lépni/meglátogatni/beszélni veled.
2021. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!